ara

Süper 3'lü Set (Normal Ciltler Yüz Temizleme Jeli 200ML+Hydropro Nemlendirici Yüz Kremi 50ML+Spf 50+ Güneş Kremi 50ML)

%45 İndirim 1000,00 ₺ 549,00 ₺
Arındır, Nemlendir , Güneşten Koru

Hydrapro Yüz Temizleme jeliyle cildini derinlemesine arındırıp nem desteği sunarken Hydrapro yoğun nemlendirici yüz bakım kremiyle 72 saatlik kesintisiz nem ve güçlü bir cilt bariyeri sunuyor. 

1.500₺ üzeri tüm alışverişlerde Makyaj Çantası Hediye

Benzer Ürünler

1.500₺ üzeri tüm alışverişlerde Makyaj Çantası Hediye

Cildinin ihtiyacı olan temizlik, nem desteği ve güneş koruması bir arada!

Süper 3'lü Set (Normal Ciltler Yüz Temizleme Jeli 200ML+Hydropro Nemlendirici Yüz Kremi 50ML+Spf 50+Güneş Kremi 50ML) Hydrapro Yüz Temizleme jeliyle cildini derinlemesine arındırıp nem desteği sunarken Hydrapro yoğun nemlendirici yüz bakım kremiyle 72 saatlik kesintisiz nem ve güçlü bir cilt bariyeri sunuyor. Son olarak SPF 50+ Tüm Ciltler için Yüz Güneş Kremiyle cildini güneşten korur. Derinlemesine temizlenmiş, neme doymuş ve güneşe karşı koruma altına bir cilt tüm gün seninle!

Sinoz Normal Ciltler için Yüz Temizleme Jeli, hyalüronik asit ve akasya kolajeni ile derinlemesine temizlenmiş parlak ve neme doymuş bir cilt. 200 ml Sinoz Normal Ciltler için Yüz Temizleme Jeli, normal ciltler için mükemmel bir nem kaynağı ve temizleme seçeneği olmak için geliştirildi. İçeriğindeki hyalüronik asit ve akasya kolajen ile cildini nazikçe, kurutmadan temizlerken aynı zamanda derinlemesine yoğun bir nem desteği sağlar. Günlük kullanım için ideal olan Sinoz Normal Ciltler için Yüz Temizleme Jeli, cildinin pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olurken aynı zamanda çevresel faktörlere karşı da korur. İçeriğindeki niasinamid sayesinde cildi besler ve aydınlık bir görünüm sunar. 

Sinoz Spf 50+ Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Yüz Güneş Kremi 50 ml Normal ve Kuru Ciltler; güneş ışınlarının oluşturabileceği cilt lekelerine karşı etkili koruma sağlar. Leke önleyici bakımın olmazsa olmazı aktifler, güneş kremi ile birleşerek daha ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüm sağlar

Müşteri yorumları

Yorum Ekle

Yorum yapmak için "Üye Girişi" yapınız
Sinoz loading icon