ara

Sinoz Hakkında

Sinoz Kozmetik olarak kurulduğumuz 2008 yılından bu yana cilt bakımı alanında yenilikçi, kaliteli ve zengin içerikli ürün çeşitliliğimiz ile dünyanın her yerindeki kadınların vazgeçilmez cilt bakım markalarından biri olmayı başardık.

AR-GE süreci ile başlayan serüvenimiz, tüketiciye ürünü ulaştırmamız, ardından sunduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı satış sonrası hizmetlerimiz ve kuruluşumuzdan bu yana yaptığımız inovatif, sürdürülebilir ve yüksek kaliteli üretim ve hizmet anlayışımız ile devam ediyor.
Sağlıklı bir cilde sahip olmanın 3 temel adımı olan ‘’Temizleme – Nemlendirme ve Güneş Koruması’’ bilincini sahipleniyoruz ve tüketicilerimizin ciltlerindeki güzelliği keşfetmesine yardımcı oluyoruz.

Ar-Ge uzmanlarımızın tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik, güvenilir ve yüksek kalitede geliştirdiği ürünlerimizi uluslararası pazarda ulaşılabilir fiyatlarla sunuyoruz. Bu sayede, dünya standartlarında kozmetik ürünlerimizin tüketiciyle buluşmasını sağlıyor ve güzelliğe değer katan bir dünya markası olma hedefiyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

2016 yılından itibaren Hollanda merkezimiz Amsterdam üzerinden birçok Avrupa ülkesindeki müşterilerimizle online kanallar aracılığı ile buluşmaya başladık. 2022 yılında Hollanda’da ve Irak’ta mağazalar açarak bu ülkelerde daha geniş tüketiciye ulaşmayı başardık.

İnsan sağlığına ve çevreye olan duyarlılığımızı en ön planda tutarak ürünlerimizin %98’ini geri dönüştürülebilir ambalajlardan üretiyoruz. Dünyanın en büyük hayvan hakları organizasyonu PETA tarafından onaylı bir marka olmaktan gurur duyuyoruz! Ürün çeşitliliğimizde vegan ürünlere yer veriyor ve ürünlerimizde hayvan deneyleri yapmayı reddediyoruz.

Doğaya olan saygımız ve gelecek nesillere sürdürülebilir bir yaşam bırakabilmek için tüm çalışmalarımızı bu bilinçle şekillendiriyor ve bu amaçla birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alıyoruz. Logomuzdaki yeşil renk çevreye ve canlılara karşı hissettiğimiz duyarlılık ve sevgimizi temsil etmektedir…

Sinoz loading icon