% 36
İndirim

Sinoz Leke Karşıtı Cilt Bakım Paketi

Lekesiz Tek Ton Bir Cilt!

(191872)
389,70 TL 249,90 TL
% 29
İndirim

Sinoz Leke Kremi

Lekesiz, Tek Ton Bir Cilt

(15918)
139,90 TL 99,90 TL
% 16
İndirim

Sinoz Leke Serumu

Lekesiz ve Aydınlık Cilt İçin

(66)
189,90 TL 159,90 TL
% 43
İndirim

Sinoz Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem SPF 50+

Güneşe Karşı Üstün Koruma

(12226)
69,90 TL 39,90 TL
% 47
İndirim

Sinoz Süper 3'lü Set

Arınmış, Lekesiz ve Duru Bir Cilt İçin

(610480)
375,70 TL 199,90 TL
% 52
İndirim

Sinoz 2'li Altın Serum Seti

Muhteşem İkili

(351834)
259,80 TL 125,90 TL
% 43
İndirim

Sinoz 24K Altın Yüz Bakım Serumu

Sıkı ve Pürüzsüz Bir Cilt

(14599)
139,90 TL 79,90 TL
% 37
İndirim

Sinoz Aydınlatıcı %10 C Vitamini Serumu

%10 C Vitamini İle Daha Aydınlık Bir Cilt

(1520)
199,90 TL 125,90 TL
% 44
İndirim

Sinoz Leke Karşıtı Güneş Koruyucu SPF 50 3'lü Paket

Güneşe Karşı Üstün Koruma

(109454)
179,70 TL 99,90 TL
% 41
İndirim

Vücut Beyazlatıcı + Yüz Beyazlatıcı İkili Paket

Daha Aydınlık ve Duru Bir Cilt

(55327)
237,90 TL 139,90 TL
% 33
İndirim

Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem

Daha Aydınlık ve Duru Bir Yüz

(1395)
119,90 TL 79,90 TL
16,90 TL
% 47
İndirim

Sinoz 3'lü Avantaj Paketi

Temiz, Parlak ve Genç Bir Görünüm

(388274)
375,70 TL 199,90 TL

Leke Karşıtı Seri

Cilde rengini veren pigmentlerde meydana gelen düzensiz üretim neticesinde ciltte birtakım lekelenmeler meydana gelebilir. Cilt lekelerinin oluşmasında birden fazla neden etkilidir. Uzun süre güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmak, genetik faktörler, yanlış kozmetik ürün kullanımı, birtakım ilaçlar ve hamilelik cilt lekelerinin oluşmasında etkisi olan başlıca faktörler olarak sıralanabilir. Eğer siz de cilt lekeleri ile başa çıkmak istiyorsanız Sinoz leke karşıtı serisini mutlaka keşfetmelisiniz. Sinoz leke kremi, leke karşıtı serum, yüz ve vücut beyazlatıcı krem gibi leke giderici ürünlerle cilt lekelerinizde vedalaşabilir, daha aydınlık; canlı ve pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz.

Cilt Lekeleri Neden Oluşur?

Cilt lekelerinin oluşmasında, başta güneşin zararlı ışınlarına doğrudan maruz kalma olmak üzere birçok faktörün etkisi bulunur. Cilt lekeleri oluşumuna neden olan faktörler arasında;

 

 • Yeteri kadar su içmemek,
 • Cildi korumasız bir şekilde güneşin zararlı ışınlarına maruz bırakmak,
 • Beslenme şekli,
 • Genetik yatkınlık,
 • Hamilelik ve doğum,
 • Pigmentasyon bozuklukları,
 • Döküntüler,
 • Enfeksiyon,
 • Çevresel faktörler,
 • Yanlış kozmetik ürün kullanımı,
 • Bazı ilaçlar,
 • Hormonal döngüler
 • Yanlış epilasyon yöntemleri yer alır.

 

Oluşan Cilt Lekeleri Nasıl Geçer?

Cilt lekesini gidermeye yardımcı olan tıbbi ve estetik uygulamalar bulunduğu gibi kozmetik ürünler de mevcuttur. Bir uzman danışmanlığı doğrultusunda cilt tipine uygun bir yöntem seçilerek bu problemden kurtulmak mümkündür. Bunun yanı sıra cilt lekelerinizden kurtulmak için Sinoz leke karşıtı serisinden yardım alabilirsiniz. Cilt lekeleri için krem, serum, <a href="https://www.sinoz.com.tr/tr-TR/gunes-bakim-urunleri-25-c" title="Güneş Bakım Ürünleri">güneş koruyucu</a>, beyazlatıcı krem gibi pek çok ürün bu özel seride sizleri bekliyor.

Sinoz Leke Kremi ile Cilt Lekelerinize Veda Edin

Tüketici Kalite Ödüllü Sinoz leke kremi ile cilt lekelerinize veda edebilirsiniz. Koyu cilt lekelerinin oluşmasına karşı kusursuz bakım hedeflerken aynı zamanda ışıltılı bir görünüm sunan leke kremi sayesinde lekesiz tek ton bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz.

Sinoz leke kremi; içerdiği %3 oranında C Vitamini, Niacinamide, Meyan Kökü Ektresi ve Pirinç yağı ile cilt lekelerini giderme, lekesiz tek ton bir cilt sunma, yaşlanma ve güneş ışınları gibi dış faktörlere bağlı yeni lekelerin oluşmasını engelleme, sivilce lekelerini giderme, ciltte koruyucu bir bariyer görevi üstlenme, içerisindeki Pentavitin ile nem takviye etme, cilde sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırma gibi büyüleyici etkiler sunar. Sinoz leke kremi faydaları ve etkilerini düzenli kullanımda gözlemleyebilir ve hayal ettiğiniz cilt görünümüne sahip olabilirsiniz.

Dermatolojik olarak test edilmiş olan Sinoz leke kremi, leke kremleri arasında ödüllü bir ürün olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Sinoz Leke Serumu ile Aydınlık ve Lekesiz Bir Cilt

Sinoz leke karşıtı serisinin öne çıkan bir diğer ürünü de leke karşıtı serum. Uzun süren detaylı ve titiz Ar-Ge çalışmaları neticesinde ortaya çıkan Sinoz leke serumu lekelerin yoğunluğunu azaltmaya ve cilde daha aydınlık bir görünüm sunmaya yardımcı olur. Su bazlı ince yapısı sayesinde cilde kolayca penetre olan Sinoz Leke Serumu yaşa, çevresel faktörlere, hormonlara, güneşin zararlı ışınlarına bağlı oluşmuş olan veya oluşma potansiyeli taşıyan cilt lekelerine karşı benzersiz bir koruyucu olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Formülünün gücünü içeriğindeki Alpha Arbutin, meyan kökü ekstresi ve özel drone teknolojisi ile elde edilmiş proteinlerden alan Sinoz leke serumu cildin ihtiyacı olan tüm <a href="https://www.sinoz.com.tr/tr-TR/yuz-bakim-4-c" title="Yüz Bakımı">bakımı</a> sunar.

Sinoz leke serumu cilt lekelerine savaş açmakla kalmaz aynı zamanda formülündeki B3 Vitamini sayesinde ince kırışıklıkların oluşumunu önler, barındırdığı hyalüronik asit ile yoğun nemlendirme sağlar, yağlı ve yapış yapış bir his bırakmadan cildinize ihtiyacı olan bakımı sunar.

Cilt Lekesi Kremi ve Cilt Lekesi Serumu Arasındaki Fark Nedir?

Sinoz cilt lekesi kremi de serumu da cilt lekelerine karşı savaş açmak üzere özel olarak formüle edilir. Leke serumu, cilde derinden nüfuz eder ve hızlı bir şekilde etkinliğini gösterir. Sinoz leke serumumun bu özelliği, etkisinin kısa sürede fark edilmesini sağlar. Bu serum ayrıca lekelerin, cildin üst katmanından alt katmanına inmesini önlemede de etkilidir. Sinoz leke serumunu düzenli olarak kullandığınızda yeni lekelerin oluşumunu da engelleyebilirsiniz.

Sinoz cilt lekesi serumu ayrıca aktif bileşenleriyle cilt pigmentasyonu, yaşlanma, sivilceler gibi cilt sorunlarına karşı da etki eder. Üstelik cilt hücrelerine vitaminler sağlayarak cildin sağlıklı, canlı ve aydınlık bir görünüm kazanmasına destek olur. Hyalüronik asit ve B3 Vitamini barındıran leke serumu, cilt parlaklığı üzerinde çarpıcı ve hızlı etkiler yaratır.

Sinoz leke kremi, seruma kıyasla daha büyük moleküllere sahiptir. Dolayısıyla cildin epidermisine veya yüzey katmanına nüfuz etmez. Bunun yerine Sinoz leke kremi, cildinizde bir bariyer görevi üstlenerek cilt sorununuza çözüm üretir.

Cilt lekesi kremi ve serumu aynı zamanda içerik, etki ve doku gereği de çeşitli farklılıklara sahiptir. Leke giderici serum B3 Vitamini, hyalüronik asit, Alpha Arbutin, meyan kökü ekstresi gibi farklı bileşenlerle formüle edilir. Bu yüzden Sinoz leke giderici serum aktif içerikleriyle cilde daha hızlı etki eder.

Leke sorunlarınıza daha etkili ve hızlı çözüm bulmak için leke kremi ve leke serumunun birlikte kullanımı önerilir. Birlikte kullanımda daha hızlı etki veren leke kremi ve leke serumuyla tek tonda lekesiz bir cilde sahip olabilirsiniz. Leke kremi gündüz bakımınızın olmazsa olmaz bir parçası olurken, leke serumu da gece rutininizin vazgeçilmezi olacaktır.

Sinoz Leke Karşıtı Seri ile Tanışın

Sinoz leke giderici seride leke kremi ve leke serumunun yanı sıra destekleyici daha pek çok ürün sizleri bekliyor. Sinoz leke karşıtı güneş kremi ile güneş ışınlarının oluşturabileceği cilt lekelerine karşı korunabilir, %10 C Vitamini aydınlatıcı serum ile cildinizin renk tonunu eşitleyebilir ve daha aydınlık görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. Seride yer alan vücut beyazlatıcı krem ile ise diz, dirsek ve koltuk altı bölgesinde kararma oluşumunun önüne geçebilir, eşitlenmiş bir cilde kavuşabilirsiniz. Hem yüz hem vücut kullanımı için uygun olan %100 doğal ballı sütlü sabunla da cildinize canlılık ve parlaklık kazandırabilirsiniz.

Cilt lekelerine karşı meydan okuyan bu harika seri ile daha eşit, daha pürüzsüz, daha aydınlık ve canlı bir cilt görünümüne sahip olacaksınız. Cilt lekelerinizden kurtulmak için Sinoz’un leke karşıtı ürünlerini hemen keşfedin!

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun