Sinoz Vücut Peelingi | Gül

Sinoz Vücut Peelingi Gül ile vücudun için derinlemesine arınma sağlarken gül bahçelerinden ilham aldığımız muhteşem kokular ile cildinizi şımartın! 250 ml

Kategori : Vücut Peelingi

70.00 TL 42.00 TL

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün
KargoSinoz  Vücut Peelingi | Gül

50TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo
Bedava!!

%100 Orijinal Ürün

%100
Yerli Üretim

Sinoz  Vücut Peelingi | Gül

Gül bahçelerinden ilham aldığımız romantik ve masum kokusu ile sizi başka diyarlara götürecek Sinoz Vücut Peelingi, vücudunuzu arındırırken bakım yapar. Yeşil çay, salatalık ve hindistan cevizi yağı bileşimi ile enfes gül kokusu teninize cildinize terapi etkisi sunar. Kadife etkisiyle tüm gün ışıldama sırası sizde!

Nasıl Kullanılır ?

Duşa başlamadan önce ürünü yeterli miktarda alarak hafif nemli vücudunuza beş-on dakika boyunca elinizle veya kabak lifle dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayınız ve ardından su ile iyice durulayınız. Haftada 2-3 kez kullanılması tavsiye edilir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile doğrudan temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Direkt güneş ışığından muhafaza ediniz. Kullanım sonrası şişenin ağzını sıkıca kapatınız.

Yorum Bırakın

Alıcı Ünvanı Fark Kozmetik San. Tic. A.Ş.
IBAN TR61 0013 4000 0141 3789 0000 01

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 16:00’a, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi İstanbul için 1 iş günü, diğer iller içinse 1-3 iş günüdür.
Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.

DİĞER ÜRÜNLER


Fırsatlardan ilk siz haberdar olun