ara

Sinoz Kusursuz Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Spreyi 200 ml Hindistan Cevizi Kakao Havuç Yağı İçeren

%30 İndirim 355,00 ₺ 248,50 ₺
Muhteşem formülü ile kusursuz ve ışıltılı bronzluk. 200ml

1.500₺ üzeri tüm alışverişlerde Makyaj Çantası Hediye
1.500₺ üzeri tüm alışverişlerde Makyaj Çantası Hediye

SİNOZ KUSURSUZ BRONZLAŞTIRICI GÜNEŞ YAĞI SPREYİ

Sinoz Kusursuz Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Spreyi içeriğindeki E Vitamini, Hindistan Cevizi Yağı, Kakao Yağı ve Havuç Yağının güçlü etkisiyle optimum, istenilen ipeksi bronzluğu sunar. Cildi nemlendirir.
Besleyici formülüyle cilde parlaklık ve yumuşaklık verir. Bronzluğu arttırmaya ve kalıcı olmasına yardımcı olur. Cilde kolayca sürülür ve hızlı emilir, leke bırakmaz, suya dayanıklıdır.

İçindekiler ve Etkileri

Hindistan Cevizi Yağı: Doğal bir nemlendiricidir, cildi besler. Cilt üzerinde serinletici bir etkiye de sahiptir. Ciltte çok hızlı bir şekilde emilmesi ve aynı zamanda nemi cilde hapsetmesi sayesinde, neme doymuş, ışıltılı bir görünüm sağlar.
Kakao Yağı: Kakao yağı hassas ciltleri nemlendirmek için mükemmel bir bitkisel kaynaktır. Cildi nemlendirirken, cilt yüzeyindeki görünüme canlılık kazandırır.
Havuç Yağı: Cildinizi mat bir görünümden kurtarmak ve parlaklık kazandırmak için havuç yağı birebir etkilidir. Aynı zamanda cildi yeniler ve yaşlanma etkisini en aza düşürür. Tahrişi önler, kuru cilt bölgelerini iyileştirir.
Carotolino Kompleks: Mavi ışığın neden olduğu cilt hasarını azaltmada önemli rol oynar.
E-Vitamini: Cildin iç ve dış katmanını besleyerek daha canlı olmasına destek olur. Nemlendirir, kuruluktan oluşabilecek yaşlanma etkilerini azaltır. Ciltteki UV hasarını azaltmada faydalıdır.

Kullanım

Güneşe çıkmadan önce tüm vücudunuza yeterli miktarda uygulayınız. Terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız. Güneş ürünlerinin cilde nüfuz etmesi için uygulama güneşe çıkmadan 15-30 dk önce yapılmalıdır. Güneşte uzun süre kalındığı takdirde ürünlerin 2 saatte bir yenilenmesi gerekir.

Uyarılar

Güneşe alışmış ciltler için kullanılması önerilir. Güneş ışınlarına karşı koruma sağlamaz. Güneş koruyucu içermez. Harici kullanım içindir. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayınız.

Ingredients / İçindekiler

Paraffinum Liquidum, C12-15 Alkyl Benzoate, Isopropyl Myristate, Parfum, Cocos Nucifera Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Tocopheryl Acetate, Canola Oil, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Beta-Carotene, Daucus Carota Sativa Root Extract, Helianthus Annuus Seed Oil.

Müşteri yorumları

15-12-2023

Aşırı güzel bir ürün

15-12-2023

kargo hızlı geldi ufak hediyeniz için teşekkürler

Yorum Ekle

Yorum yapmak için "Üye Girişi" yapınız
Sinoz loading icon