Sinoz Shampoo for Normal to Dry Hair

Sinoz Shampoo for Normal to Dry Hair

19.99 $

Sinoz Shampoo for Normal to Dry Hair

19.99 $

Sinoz Normal ve Kuru Saçlar için Şampuan saçınızın nem dengesini korurken sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur.250 ml

Category : Hair Care

19.99 $

Orders Later than 16:00

Within 24 Hours
Cargo OnKozmetik

International Deliveries

Cargo
3-7 Days!!

% 100 Original Products

%100
Quality

Sinoz Normal ve Kuru Saçlar için Şampuan

Kuru ve nemini yitirmiş saçlarınız için özel olarak formüle edilen, zengin içerikli ve ağırlık yapmayan Sinoz Normal ve Kuru Saçlar için Şampuan saçınızı ve saç derinizi besler, nemlendirir. Düzenli kullanımda saçınızın dayanıklılığını artırır ve parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.Saçın kuvvet ve esnekliğini, dış etkenlere karşı direncini artırarak, çevresel faktörlere karşı sıradan şampuanlarla elde edemeyeceğiniz güçlü bir koruma kalkanı oluşturur. Saç derisini yağ ve nem dengesine zarar vermeden temizler, saç foliküllerinin güçlenmesine ve dökülmenin önlenmesine yardımcı olur.Saç güzelliğinizi ucuz ve sentetik kimyasallar yerine, yüksek kalitede organik ya da bitkisel aktiflerle destekler. 
Nasıl Kullanılır ? 

Islak saça yeteri miktarda dökerek köpürtün. Parmak uçlarınızla saç derisine masaj yaparak 1-2 dakika ovalayın ve bol suyla durulayın, daha sonra aynı işlemi tekrar edin. Günlük kullanıma uygundur.
Uyarı: Çocukların ulaşamayacağı yerde, oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza edin. Gözle temasından kaçının, gözle teması halinde bol suyla durulayın. Dermatolojik tüm testlerden geçmiştir. 

Leave a comment below.

Reciever Fark Kozmetik San. Tic. A.Ş.
IBAN TR73 0006 7010 0000 0058 6201 52

All products on sale in our website are available in our stocks; orders placed on weekdays until 16:00 and Saturdays until 12:00. They are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day following. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for the others.

Be the first to know the campaigns and discounts.