20 %
OFF

Sinoz Anti Dark Spot Face Cream

125.00 TL 99.00 TL

Sinoz Anti Dark Spot Face Cream

125.00 TL 99.00 TL

2018 Yılında

Altın Marka
ÖdülüSinoz Anti Dark Spot Face Cream

International Deliveries

Cargo
3-7 Days!

Orders Up to 17:00

The Same Day
CargoSinoz Anti Dark Spot Face Cream
Sinoz Anti Dark Spot Cream provides perfect and detailed care against dark skin spots with it's 3% Vitamin C contained renewed formula. 40ml

Category : Face Care

125.00 TL 99.00 TL

2018 Yılında

Altın Marka
ÖdülüSinoz Anti Dark Spot Face Cream

International Deliveries

Cargo
3-7 Days!

Orders Up to 17:00

The Same Day
CargoSinoz Anti Dark Spot Face Cream

SİNOZ ANTİ DARK SPOT FACE CREAM

Take precautions against intense tone inequalities on your skin with 3% Vitamin C!

Sinoz Anti Dark Spot Cream's active 3% Vitamin C and antioxidant properties of licorice root formula helps to prevent skin color mismatches by creating a protection barrier against the spots that may occur on the skin due to many factors. It provides care and intense moisture support up to 72 hours with Pentavitin and Sodium PCA content.

WHY WOULD SPOTS OCCUR?

Spots are on of the top stubborn skin problems undoubtedly.

Skin spots become unavoidable when sun rays causes more damage which only increases the spot formation on top of the current ones that occured due to hormanal changes or birth.

The spots become darker even if no precautions are taken.

We recommend you to use 3% Vitamin C contained Sinoz Anti Dark Spot cream regularly in order to prevent spotting during these hormonal change periods and also for a spotless and even skin look.

THE MOST EFFECTIVE FORMULA AGAINST SUNSPOTS 

Sun is the most important factor in the formation of skin spots. It strongly causes new spots while it darkens to existing ones.

Sun, which is indispensable for a healthy life, unfortunately does not have the same value for our skin. Sinoz Anti Spot Cream acts as a shield to prevent spotting that the sun can cause.

Reciever Sinoz Kozmetik San. Tic. A.Ş.
TRY TR71 0006 7010 0000 0058 6115 55

The products are that on sale in our website is also available in our stocks. International orders are delivered between 3-7 days! Placed orders until 16:00 pm on weekdays and 12:00 pm on saturdays are delivered to the cargo on the same day. The orders placed on sundays and public holidays are delivered on the next following business day.

Reply

Sinoz Blemish Cream is 40ml.

Reply

Sinoz Leke Kremi, güneş lekeleri, doğum ve hormonal değişim dönemlerinde ciltte görülen lekelenmeler, cildin yağlanması sonucunda oluşan leke görünümleri, siyah nokta lekelenmelerinin ve epilasyon lekelerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Ve yeni leke oluşumunu önler.

Reply

Sinoz Leke Kremi, içeriğinde bulunan C vitamini, meyan kökü ve aynısefa bitkisi özleri ile leke oluşumuna yönelik kalkan oluşturur.

Reply

Sinoz Leke Kremi, pentavitin ve E vitamini içeriği ile cildin günlük bakım ihtiyacını karşılarken, 72 saate kadar yoğun nem desteği sağlar.

Reply

Sinoz Leke Kremi, 15 SPF desteği ile güneşin sebep olabileceği yeni leke oluşumlarının engellenmesini destekler.

Reply

Sinoz Leke Kremi’nin cilt tarafından emilimini hissettikten sonra istenilen ürün kullanılabilir ve makyaj yapılabilir. Ortalama 20dk ve üzeri gibi düşünülebilir.

Reply

Sinoz Leke Kremi’nin içeriğinde; C vitamini, meyan kökü, E vitamini, Pentavitin, aynı sefa bitkisi ve papatya ekstratı bulunmaktadır.

Reply

Sinoz Leke Kremi, var olan leke görünümünü azaltarak cilt tonunuzun eşitlenmesini destekler. Renk eşitsizliklerini en aza indirir.

Reply

Sinoz Leke Kremi, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez göz çevresi hariç,dairesel hareketlerle temiz cilde uygulanmalıdır. Yağlı cilt tiplerinde yağlılık problemi kontrol altına alınarak ürün kullanımına devam edilmesi önerilir.

Reply

Tüm Sinoz Ürünleri, farklı cilt tipleri değerlendirilerek dermatolojik olarak test edilmektedir. Cilt hassasiyeti ya da ürün içerisindeki aktif bir maddeye alerji durumuna karşın ürünü öncelikle bilek içinde test edebilirsiniz. Yanlış kullanıma bağlı olarak sivilcelenmeler, kızarıklıklar, yanma hissiyatı olabilir. Örneğin; ürün temiz cilde uygulamamak, ürünün hemen ardından makyaj yapmak, gerekli kullanım miktarında fazla ürün kullanmak gibi…

Reply

Hafta içi saat 17:00 ye kadar vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün karoya verilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra SMS ve mail yolu ile bilgilendirileceksiniz. Firmamız aynı zamanda ülkemizin belli noktalarında aynı gün teslimat yapmaktadır. Adresiniz aynı gün teslimat yaptığımız bir bölgede ise sipariş ekranında bunu görebileceksiniz. Hali hazırda İstanbul, Ankara, Gaziantep, Bursa, Antalya, Samsun ve Trabzon il merkezlerinde aynı gün teslimat yapılmaktadır.

Reply

Sinoz’dan yapacağınız tüm alışverişlerinizi kredi kartı ile online olarak tek çekim, ya da teslimat sırasında nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Reply

50 TL ve üzeri tutardaki yurt içi alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. 50 TL altı alışverişlerde 10 TL kargo ücreti alınmaktadır. Siparişlerinizi teslimat sırasında nakit ödemek isterseniz 3 TL ekstra hizmet bedeli alınmaktadır.

Reply

Sinoz’dan satın almış olduğunuz ürünlerin ambalajını hiç açmamak, başka bir müşteriye satılabilirliğini bozmamak kaydı ile 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade talebinizi bilgi@Sinoz.com.tr adresine yazmanız yeterlidir.
Keyifli alışverişler dileriz

Featured Products

Product rating Evaluate the product

Sinoz Anti Dark Spot Face Cream

Sinoz Anti Dark Spot Cream provides perfect and detailed care against dark skin spots with it's 3% Vitamin C contained renewed formula. 40ml
4.9 | 3084 Comment

Be the first to know the campaigns and discounts.