Sinoz Kozmetik Blog Sayfası


c vitamininin cilde etkisi

CİLT BAKIMINDA C VİTAMİNİ ETKİSİ

C vitamini vücudun kendisi tarafından üretilemeyen esansiyel bir vitamindir.Vücudumuz c vitamini depolayamaz, fazlası ter ve idrar yoluyla dışarı atılır. Bu yüzden c vitaminini günlük olarak tercihen taze besinlerden veya takviye olarak almamız gerekiyor.

Devamını Oku
bb krem incelemesi

TÜM DETAYLARIYLA BB KREMLER MERCEK ALTINDA

Cildin rengini ayarlayan, makyaj yapmaya zaman olmadığında kurtarıcı ürün olan, makyaj yapılacağı zaman ise baz olarak kullanılabilen BB kremler popülerliğini korumaya devam ediyor.

Devamını Oku

CİLT LEKELERİ VE SEBEPLERİ

Sıkça rastlanan ve tam anlamıyla çözülemeyen cilt problemlerinin başında gelir cilt lekeleri. Ardındaki sebepler ise son derece net ! İlk sırada ihmalkarlık yer alsada doğru bir bakım için gözle görünen fiziksel unsurları sıralamakta fayda var.

Devamını Oku

Cilt Lekelerine Veda Etme Zamanı Geliyor!

Çeşitli sebeplerden ötürü vücudumuzun farklı yerlerinde oluşan, özellikle yüz bölgesinde olduğunda hepimizi üzen ve sinirlendiren bir konu, lekeler!

Devamını Oku
hyalüronik asit mucizesi

HYALÜRONİK ASİT MUCİZESİ

Teknoloji ve tıp birlikte ilerlediğinde tedavi yöntemlerinde de yeni gelişmeler hızla devam ediyor. Her bir keşif bu yolculukta yeni yeni bakımlar ile tanışmamıza yeni bir ürünü, maddeyi vb. keşfetmemize imkan sağlıyor. Cilt gençleştirme ya da yaşlanma geciktirici tüm uygulamalarda sürekli şekil değiştiriyor.

Devamını Oku
cildine ışıltısını geri kazandır

CİLDİNE IŞILTISINI GERİ KAZANDIR

Aynaya baktığında donuk bir gürültü ile karşılaştığını düşündüğün günler mi? Yüzünü yıkadıktan sonra da yeterince temiz gelmiyor mu? Sonbahar rüzgarları seni biraz yıpratmış olabilir. :) Parlaklığını ve canlılığını geri kazanmak için hadi harekete geç.

Devamını Oku