ara

Sinoz Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

%30 İndirim 300,00 ₺ 210,00 ₺
Retinol ve Coenzim Q10 Etkisi
Sinoz Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi zamanı tersine çevirecek özel içeriği ile gençliğini koruyan bir cildin habercisidir! 50 ml

1.500₺ üzeri tüm alışverişlerde Makyaj Çantası Hediye

Benzer Ürünler

1.500₺ üzeri tüm alışverişlerde Makyaj Çantası Hediye

Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

Sinoz Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi içeriğinde bulunan maddeler ile kırışıklık görünümünü azaltıcı ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı etki sağlamak adına formüle edilmiştir. Ciltteki nem kaybı ve çevresel faktörlerden kaynaklanan zararlı etkiler yaşlanma belirtilerini artırabilir ve bu da daha kırışık, lekeli, elastikiyetini kaybetmiş bir cilt görünümüne sahip olmanıza sebep olur.

İçindekiler ve Etkileri

Retinol: Minimize edici özelliği nedeniyle kırışıklıkları önler, mevcut ince çizgiler ve kırışıklıklar için etkilidir. Gözenekleri daraltır. Lekelerinizin azalmasına katkı sağlayarak eşitsiz tonun dengelenmesini sağlar.
Hyalüronik Asit: Kendi ağırlığının bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olduğu için ciltte nemin depolanmasını sağlar.
Coenzim Q10; Hücreleri yaşlandıran hasara karşı etkili olur. Güçlü bir anti-oksidan özelliğiyle erken yaşlanmaya karşı koruma sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Sinoz Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi’ni yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.

Müşteri yorumları

Yorum Ekle

Yorum yapmak için "Üye Girişi" yapınız
Sinoz loading icon