Hakkımızda

Doğanın Zarafetini Teninizde Hissedin – Sinoz Kozmetik ile Tanışın

2008 yılında başladığımız bu yolculukta, cilt bakımının daha fazla neşe kaynağı olabilmesi için çalışıyoruz. Sinoz olarak cildinize dokunduğumuz ilk andan itibaren, doğanın zarafetini teninizde hissettirmeyi misyon edindik. Siz değerli tüketicilerimizin güzellik rutinlerinde vazgeçilmez bir yere sahip olmanın gururuyla, AR-GE’den başlayarak inovatif ve sürdürülebilir bir üretim anlayışına kadar her adımımızda kaliteyi önceliklendiriyoruz.

Sağlıklı bir cildin sırrının ‘’Temizleme – Nemlendirme ve Güneş Koruması’’ olduğunu biliyor ve bu bilinci yaymak için elimizden geleni yapıyoruz. Güzellik, bizim için sadece dış görünüş değil, aynı zamanda nasıl hissettiğiniz ve yaşam tarzınızla da bütünleşiyor. İşte bu yüzden, size en saf ve etkili bakımı sunmak için doğanın en değerli hazinelerini kullanıyor ve cildinizin ihtiyaç duyduğu besleyici özeni bilinçli formüllerle sunuyoruz.

Yenilikçi ürünlerimizi, uluslararası pazarda ulaşılabilir fiyatlarla ve yüksek kalitede sunma konusunda titizlik gösteriyoruz. 2016’dan bu yana Amsterdam’daki merkezimiz üzerinden Avrupa’nın dört bir yanındaki müşterilerimizle buluşuyor, 2022 itibarıyla Hollanda ve Irak’ta açtığımız mağazalarımızla daha geniş bir kitleye ulaşıyoruz.

Çevre ve insan sağlığına olan duyarlılığımızı göz önünde bulundurarak, ürünlerimizin %98’ini geri dönüştürülebilir ambalajlarda üretiyor ve PETA onaylı bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz. Vegan ürünlerimizle hayvan deneylerine ‘hayır’ diyerek, etik bir güzellik anlayışını savunuyoruz.

Logomuzdaki yeşil renk, sevgimizi ve doğaya olan saygımızı yansıtıyor. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için sosyal sorumluluk projelerine de önem veriyoruz.

Sinoz Kozmetik olarak, doğal ve şefkat dolu ürünlerimizle her kullanımda sizleri ve dünyamızı düşündüğümüzü bilmenizi isteriz. Bizimle bu doğal güzellik serüvenine katılın, çünkü siz de bu yolculuğun en değerli parçasısınız.

Sevgi ve sağlıkla,

Sinoz Kozmetik Ailesi