Sinoz Anti-Dandruff Nourishing Shampoo

Sinoz Anti-Dandruff Nourishing Shampoo

19.99 $

Sinoz Anti-Dandruff Nourishing Shampoo

19.99 $

Sinoz Kepeğe Karşı Etkili Besleyici Şampuan tüm kepeklerinizden arınmanıza yardımcı olurken  yeni kepek oluşumununda önüne geçiyor. 250 ml

Category : Hair Care

19.99 $

Orders Later than 16:00

Within 24 Hours
Cargo OnKozmetik

International Deliveries

Cargo
3-7 Days!!

% 100 Original Products

%100
Quality

Sinoz Kepeğe Karşı Etkili Besleyici Şampuan

Sinoz Kepeğe Karşı Etkili Besleyici Şampuanı;  saçları ve saç diplerinizi kepeklerden arındırarak yeni oluşacak olan kepeklenmenin de önüne geçmek amacıyla tasarlanmıştır. Zinc, Pyrithione ve zengin protein kompleksleri ile saçınızı ve saç derinizi besler ve nemlendirir. Saçlarınızı  daha da güçlendirerek parlak ve kepekten arınmış bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.Nasıl Kullanılır?

Islak saça yeteri miktarda dökerek köpürtün. Parmak uçlarınızla saç derisine masaj yaparak 1-2 dakika ovalayın ve bol suyla durulayın, daha sonra aynı işlemi tekrar edin. Günlük kullanıma uygundur.
Uyarı: Çocukların ulaşamayacağı yerde, oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza edin. Gözle temasından kaçının, gözle teması halinde bol suyla durulayın. Dermatolojik tüm testlerden geçmiştir.                                                                               

Leave a comment below.

Reciever Fark Kozmetik San. Tic. A.Ş.
IBAN TR73 0006 7010 0000 0058 6201 52

All products on sale in our website are available in our stocks; orders placed on weekdays until 16:00 and Saturdays until 12:00. They are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day following. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for the others.

Be the first to know the campaigns and discounts.