% 66 İndirim
Sinoz Lekesiz Cilt Paketi

Sinoz Lekesiz Cilt Paketi

320.70 TL 109,90 TL

Sinoz Lekesiz Cilt Paketi

Sinoz Leke Kremi, Yüz Beyazlatıcı Krem ve Yüz Temizleme Jeli'nden oluşan Sinoz Lekesiz Cilt Paketi le cildiniz daha canlı, aydınlık ve lekesiz bir görünüme kavuşur.

Kategori : Yüz Bakım

320.70 TL 109,90 TL

75TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo Bedava!

17:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün KargoSinoz Lekesiz Cilt Paketi

SİNOZ LEKE KREMİ

Cilt lekelerinin oluşumunu, içeriğindeki %3 oranında C vitamini ile engellemeyi amaçlayan Sinoz Leke Kremi, leke kremleri arasında ödüllü bir ürün olmasıyla da dikkat çekiyor. Yıllar geçtikçe yaşlanmaya bağlı cilt lekeleriniz oluşuyorsa ya da herhangi bir koruyucu ürün kullanmamaktan ya da yanlış kullanmaktan ötürü güneş ışınları gibi çevresel faktörler cildinizde lekeler oluşturduysa;leke giderici kremarayışına girmiş olabilirsiniz.

Cildinizde leke görünümleri olmadan, özellikle yüzdeki lekeler olmaksızın tek bir tonda ten rengine makyajsız bir şekilde de sahip olmak istiyorsanız; Sinoz Leke Kremi size yardımcı olabilir. Akne sorunu yaşayanlar için de ortak şikayet, sivilce sonrası oluşan lekelerdir. Sivilce sonrası lekeleri için krem olarak öne çıkan Sinoz Leke Kremi, cildinizde bir bariyer görevi üstlenerek sorununuza çözüm üretebilir. Fiziksel, hormonel ya da çevresel etkenler ile meydana gelmiş cilt lekelerine karşı içeriğindeki antioksidanlar sayesinde aktif rol oynayan Sinoz Leke Kremi, ciltteki renk eşitsizliklerine içeriğindeki %3 oranındaki C vitamini ve meyan kökü ile yardımcı olabilir ve cildinizi çok daha sağlıklı bir ışıltıya kavuşturabilir. Ayrıca içerisindeki Pentavitin ile etkisini uzun süre hissedeceğiniz nem desteği sunabilir.

CİLT LEKELERİ NEDEN OLUŞUR?

Cilt lekelerinin oluşumunda öne çıkan nedenlerin başında güneş ışınları geliyor. D vitamini açısından vücudunuzun önemli bir ihtiyacını karşılayan güneşe, yanlış saatlerde ve herhangi bir koruyucu ürün kullanmadan direkt olarak maruz kaldığınız zamanlarda cilt lekesiyle karşılaşmanız olasıdır. Güneş, var olan lekeleri daha da derinleştirirken, yenilerinin oluşumuna da neden olabilir. Güneşin çil oluşumuna da neden olduğunu unutmamak gerekir.

Özellikle 30’lu yaşlar itibariyle ciltteki lekeler daha yoğun ve kalıcı bir hale gelir. Bu noktada ihtiyacınız olan leke giderici kremlerdir. Cilt lekeleri için krem kullanmak cildinizin görünümünü olumlu etkileyebilir. Özellikle yüzdeki lekeler için krem olarak kullanabileceğiniz Sinoz Leke Kremi, cildinizde oluşturacağı bariyerle güneşin neden olabileceği lekelenmeleri önlemeye yardımcı olabilir. Güneş lekeleri için krem kullanmak, cilt bakım rutininize eklemeniz gereken bir aşamadır.

Sinoz Leke Kremi, fiyatı ile de uygun fiyatlıleke kremiarayışında olanların ilk tercihi oluyor daha fazla leke karşıtı ürünler içinleke karşıtıseri kategorimizi inceleyebilirsiniz

Nasıl Kullanılır?

Cilt leke kremini sabah ve akşam, temiz cilde aşağıdan yukarı doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Yüzleke kremietkisi içinse ürünü, makyaj öncesi baz olarak kullanılabilirsiniz. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz; herhangi bir alerjik durum olursa kullanmayınız. İlaç değil, kozmetik üründür. Serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

YÜZ BEYAZLATICI KREM

Beyazlatıcı kremler yüzdeki güneş lekelerinin, yaşlanmaya bağlı oluşan lekelerin üzerinde etkili olmak üzere formüle edilir. Yüz beyazlatma kremleri arasında öne çıkan Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem, cilt tonu açıcı krem etkisi ile cildinizdeki ton farklılıklarını giderebilir. Yüz beyazlatmak, özellikle yaz aylarında güneş ışınlarından kaynaklanan lekeler sebebiyle çoğu kişinin başvurduğu bir cilt bakım yöntemidir. Yüz beyazlatıcı kremler içinde yüz beyazlaştırıcı ve ton eşitleyici özelliğiyle dikkat çeken Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem, yüz beyazlatıcı kremler ve fiyatlarına bakıldığında da tercih edilen bir üründür. Yüz beyazlatıcı krem, akne izlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Sivilceler geçtikten sonra beliren izlere iyi gelebilecek yüz beyazlatıcı kullanabilirsiniz. Cilt beyazlaştırıcı krem olarak Sinoz, özenle oluşturulmuş içeriği sayesinde sivilce sonrası izler üzerinde olumlu etki gösterebilir. Cilt rengi açıcı ürün, cilt tonunu eşitlemeyi destekler. Çevresel nedenlerden kaynaklı olarak cilt rengi pigmentasyonunda farklılıklar yaşıyorsanız cilt rengi açıcı krem kullanarak cilt tonunuzu eşitleyebilirsiniz.

Sinoz Yüz Beyazlatma Kremi içeriğinde; B3 vitamini, meyan kökü özü, C vitamini ve pentavitin dikkat çeker. Yüz beyazlatmak için kullanılan bu kremin formülü özenle oluşturulmuştur. Yüz beyazlatan kremin içindeki B3 vitamini, cilt tonunu ve cilt bariyerini stabilize etmeye destek sağlarken; cilt beyazlatma, nemlendirme ve yaşlanma karşıtı etkileri ile de oldukça zengin bir aktif bakım maddesidir. Dolayısıyla yüz beyazlatan kremler genellikle içeriklerinde B3 vitamini bulundururlar. Yüz rengi açıcı krem etkisini destekleyen bir diğer içerik ise meyan kökü özüdür. Meyan kökü özü, doğal bir cilt aydınlatıcı olarak bilinir. Ten rengini eşitlerken cilde parlaklık vermeye yardımcı olur. Meyan kökü içeriğinde bulunan glabradin adlı etken madde, melanin üretimini baskılayarak hem oluşmuş cilt lekelerinin renginin açılmasını hem de yeni cilt lekelerinin oluşumunun önlenmesinde yardımcı olur.

Beyazlatıcı leke kremi Sinoz, içeriğinde C vitamini de bulundurur. C vitamini, ciltteki melanin (koyu renkli cilt pigmenti) üretimini yavaşlatarak hiperpigmentasyon oluşumunu (ciltteki bazı bölgelerin diğer bölgelere kıyasla daha koyu renkte olması durumu) hafifletmeye, cilt tonunu eşitlemeye ve cildin parlaklığını artırmaya yardımcı olur. Ayrıca C vitamini, zararlı güneş ışınlarına maruz kalmaktan ve kolajen kaybından kaynaklı eski hasarların onarılmasına da destek olur. Cilde iyi geldiği bilinen C vitamini, yüz açıcı krem formülünde de Sinoz tarafından tercih edilen bir vitamindir. Cilt beyazlaştırıcı kremdeki pentavitin ise, yoğun nem sağlayarak cildi yaşlanma belirtilerine karşı korurken, yaşlanmaya bağlı lekelerin görünümünü gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olur. Sinoz beyazlatıcı krem fiyatı ise, pek çok beyazlatıcı krem fiyatı göz önünde bulundurulduğunda ürünü daha da dikkat çekici kılan bir özelliktir.

Nasıl Kullanılır?

Göz çevresi hariç temiz cilde dairesel hareketler ile hafifçe masaj yaparak uygulayınız. Gece ve gündüz olmak üzere, günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir. Günlük kullanıma ve tüm cilt tiplerine uygundur. İlaç değil, kozmetik üründür.

YÜZ TEMİZLEME JELİ

Yüz temizliği, bir cilt bakım rutininin en önemli bölümünü oluşturur. Bu aşamada da yüz temizleme jeli /yüz yıkama jeli uygulaması öncelikli adımdır. Temizleme jeli sayesinde cilt çevresel kirlerden, fazla yağdan ve makyaj kalıntılarından arınabilir. Yüz jeli kimi zaman yağlı ciltler için yüz temizleme jeli, karma ciltler için yüz temizleme jeli, kuru ciltler için yüz temizleme jeli ve hassas ciltler için yüz temizleme jeli gibi cilt tiplerine göre farklılık gösterebilir.

Sinoz Yüz Temizleme Jeli, tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olma özelliğiyle diğer yüz yıkama jelleri arasında dikkat çeker. Ancak her cilt tipinde farklı sonuçlar gözlemlenebileceği unutulmamalıdır. Günlük yüz temizleme jeli kullanımında cilt temizleme jeli Sinoz’u kullanabilirsiniz. Sinoz bu jel ile yağlı ciltler için temizleyici, kuru ciltler için temizleyici ve karma ciltler için temizleyici etki sunabilir. Sinoz yüz temizleyici jel içeriğinde salatalık, aloe vera ve B3 vitamini olarak da bilinen Niacinamide bulundurur. Salatalık, yatıştırıcı ve yumuşatıcı özellikleri ile bilinen, tahriş edici olmayan bir bitkidir. Aloe vera yüz temizleme jeli ürünler arasında öne çıkan Sinoz yüz yıkama jelindeki salatalık da cildi sakinleştirirken, içeriğindeki zengin amino asit ve enzimler ile ciltteki geniş gözenek görünümünün küçülmesine yardımcı olabilir. Salatalık, bitki olması nedeniyle bir organik yüz temizleme jeli içeriği olabilir. Aloe vera yüz yıkama jeli Sinoz, içeriğindeki aloe vera ile cildinizi yatıştırıp serinletebilir. Cildi yenileyici özellik gösterdiği düşünülen aloe vera modern kozmetik sektörünün vazgeçilmez içerikleri arasındadır. Aloe vera tahriş olmuş veya hafif hasar görmüş cildi yatıştırmaya yardımcı olabilir. Aloe vera bitkisi % 99,5 oranında suya sahiptir. Bu da nem sağlayıcı olabilme özelliğini vurgular. Sinoz temizleyici jel formülündeki Niacinamide yani B3 vitamini ise cildin elastikiyetini geliştirmeye yardımcı olabilir ve diğer bir yandan cilt tonu eşitsizliklerindeki tonlamayı da destekleyebilir. Yağlı ciltler için temizleme jeli seçiminde yağ dengesi sağlanması en önemli etkendir. Yağlı ciltler için yüz yıkama jeli kullanımı ciltteki fazla yağ görünümünün önüne geçmeye yardımcı olabilir. Yağlı ciltler için jel, ciltteki fazla yağı temizlerken, cildi kurutmamalıdır. Yağlı cilt için temizleme jeli arayışında olanlar Sinoz Yüz Temizleme Jeli’ne şans verebilirler. Kuru ciltler için yüz yıkama jeli seçiminde ise ciltte ekstra kuruluk yaratmama durumuna dikkat edilmelidir. Kuru ciltler için temizleme jelinde cilde nem sağlayıcı içerikler bulunmalıdır. Kuru ciltler için yıkama jeli arayışında olanlar Sinoz Yüz Temizleme Jeli’nin nem sağlayan içeriklere sahip formülünde aradıklarını bulabilirler. Karma ciltler genel olarak bakım ürünlerinde en rahat seçimler yapabilen cilt tipidir. Sinoz Yüz Temizleme Jeli, karma cilt temizleme jeli olarak kullanılabilir. Karma cilt temizleyicide ciltteki yağ dengesi sağlanmalıdır. Karma ciltler için yüz yıkama jeli ferahlatıcı etkisiyle cildin her bir bölümünü aynı şekilde rahatlatabilmelidir. Hassas cilt temizleme jeli kullanımı ise diğer cilt tiplerine göre biraz daha zor bir seçim olabilir. Hassas ciltler için yüz yıkama jeli seçerken ürün içeriklerine dikkat edilmelidir.

Sinoz Yüz Temizleme Jeli, hassas ciltler için temizleme jeli olarak da kullanılabilir. Ürünün etkisini gözlemlemek için ilk etapta yüzünüzün küçük bir bölümüne uygulamanız önerilir. Sinoz Yüz Temizleme Jeli, uygun fiyatlı yüz temizleme jeli seçenekleri arasında güvenilirliğiyle de öne çıkar.

Nasıl Kullanılır?

Yeterli miktarda ürünü avucunuza sıktıktan sonra bir miktar su ile köpürtüp, yüzünüzün tamamına masaj yaparak uygulayınız. Göz çevresi temizliğinde gözlerin tamamen kapalı olmasına dikkat ediniz. Uygulama sonrası köpükten arınana kadar yüzünüzü durulayınız. Sinoz Yüz Temizleme Jeli genel ve günlük kullanım için uygundur. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılabilir. Her cilt tipine göre farklı sonuçlar gösterebilir. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz, herhangi bir alerjik durum olursa kullanmayınız. İlaç değil, kozmetik üründür. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Alıcı Ünvanı Sinoz Kozmetik San. Tic. A.Ş.
TRY TR71 0006 7010 0000 0058 6115 55

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’a, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi İstanbul için 1 iş günü, diğer iller için ise 1-3 iş günüdür.
Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.

Cevap

Hafta içi saat 17:00 ye kadar vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün karoya verilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra SMS ve mail yolu ile bilgilendirileceksiniz. Firmamız aynı zamanda ülkemizin belli noktalarında aynı gün teslimat yapmaktadır. Adresiniz aynı gün teslimat yaptığımız bir bölgede ise sipariş ekranında bunu görebileceksiniz. Ek olarak Aynı Gün Teslimat Bölgeleri sayfamızdan aynı gün teslimat yapılan illerimizi görebilirsiniz

Cevap

Sinoz’dan yapacağınız tüm alışverişlerinizi kredi kartı ile online olarak tek çekim şeklinde ödeme yapabilirsiniz. Ek olarak teslimat sırasında nakit ödeme , Banka hesabımıza Havale/Eft yaparak veya Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz

Cevap

75 TL ve üzeri tutardaki yurt içi alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. 75 TL altı alışverişlerde 10 TL kargo ücreti alınmaktadır.

Cevap

Sinoz’dan satın almış olduğunuz ürünlerin ambalajını hiç açmamak, başka bir müşteriye satılabilirliğini bozmamak kaydı ile 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade talebinizi bilgi@Sinoz.com.tr adresine yazmanız yeterlidir.
Keyifli alışverişler dileriz

Kategorinin sepete en çok eklenen ürünleri

Sıklıkla Birlikte Alınan Ürünler

Ürün Değerlendirmeleri Ürünü Değerlendir

Sinoz Lekesiz Cilt Paketi

Sinoz Leke Kremi, Yüz Beyazlatıcı Krem ve Yüz Temizleme Jeli'nden oluşan Sinoz Lekesiz Cilt Paketi le cildiniz daha canlı, aydınlık ve lekesiz bir görünüme kavuşur.
4,9 | 8253 Yorum

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun