%20 İndirim

Sinoz Vücut Beyazlatıcı Krem

99.90 TL 79.92 TL

Sinoz Vücut Beyazlatıcı Krem

99.90 TL 79.92 TL

2018 Yılında

Altın Marka ÖdülüSinoz Vücut Beyazlatıcı Krem

75TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo Bedava!

17:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün KargoSinoz Vücut Beyazlatıcı Krem
Sinoz Vücut Beyazlatıcı Krem; diz, dirsek ve koltuk altı bölgesinde oluşan kararmaları önler, ten rengi eşitlenmiş bir cilt deneyimi sunar. 100 ml

Kategori : Vücut Bakım

99.90 TL 79.92 TL

2018 Yılında

Altın Marka
ÖdülüSinoz Vücut Beyazlatıcı Krem

75TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo
Bedava!

17:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün
KargoSinoz Vücut Beyazlatıcı Krem

VÜCUT BEYAZLATICI KREM

Vücutta istenmeyen lekeler oluştuğunda devreye vücut beyazlatıcı kremler giriyor. En iyi beyazlatıcı krem etkisi için Sinoz Vücut Beyazlaştırıcı Krem kullanabilirsiniz. Vücut beyazlatıcı, vücuttaki değişik nedenlerden kaynaklanabilecek ton farklılıklarına iyi gelmeyi amaçlar. Vücut beyazlatıcı krem (whitening krem) vücudun yaygın olarak kararma belirtisi gösteren bölgelerinde kullanılır.

Teni beyazlatan kremler arasında dikkat çeken beyazlatıcı krem Sinoz, diz beyazlatma- dirsek beyazlatma, koltuk altı beyazlatma, özel bölge beyazlatma ve el beyazlatma gibi etkiler gözlemlemek isteyenler tarafından tercih edilebilir. Whitening cream en çok koltuk altı kararması için kullanılır. Kol altı kararması, uygulanan epilasyon yöntemleri ve epilasyon ürünlerinden ya da kullanılan koku giderici ürünlerden dolayı meydana gelebilir. Koltuk altı kararmasına çözüm olarak ten açıcı krem kullanılabilir.

Sinoz vücut beyazlatma kremi, koltuk altı beyazlatıcı krem etkisi göstererek vücut tonunuzla eşit bir koltuk altına sahip olmanızı sağlayabilir. Kol altı beyazlatma etkisine estetik çözümlere gerek duymadan, sadece bir deri beyazlatıcı krem uygulamasıyla ulaşmayı deneyebilirsiniz. Koltuk altı beyazlatma kremi, temiz ve herhangi bir ürün bulunmayan koltuk altı bölgesine uygulanmalıdır. Koltuk altı beyazlatma hızlı etkiye, Sinoz koltuk altı kararması için krem ile ulaşabilirsiniz.

Koltuk altı kararmasına krem olarak kullanabileceğiniz Sinoz ten beyazlatıcı krem, ayrıca diz ve dirsek beyazlatma etkisiyle de vücut bakımınıza yardımcı olabilir. İnce ve hassas bir deriye sahip olan vücudun bu bölgeleri çabuk kararabilir. Sinoz beyazlatma kremi ile bu görünümden kurtulabilirsiniz. Genital bölgede kararma, bir başka deyişle özel bölge kararması, beyazlatma etkisi için en sık çözüm araştırılan vücut problemi olarak karşımıza çıkar. Dış genital bölge beyazlatıcı sonuç, Sinoz Vücut Beyazlatıcı Krem ile elde edilebilir.

Dış genital kararma için dış genital bölge beyazlatıcı krem kullanımında, talimatlara dikkat etmeniz tavsiye edilir. Özel bölge beyazlatıcı krem, doğru bir dış genital bölge renk açıcı uygulaması için temiz bir yüzeye uygulanmalıdır. En az genital bölge kararması kadar, bikini bölgesi kararması da sık yaşanan şikayetlerdendir. Bikini bölgesi beyazlatma, genital bölge kararması için krem etkisi ile benzerlik gösterir. Bikini bölgesi beyazlatıcı krem olarak Sinoz beyazlatıcı krem kullanabilirsiniz. Sinoz ten beyazlatma kremi, ten renginizle eşit bir bikini bölgesine ulaşmanıza yardımcı olur.

Beyazlatan krem Sinoz Body Whitening Cream, el beyazlatıcı krem olarak da kullanılabilir. Güneş lekelerinin yoğun bir şekilde görülebildiği ellerde ten rengi dengeleyici/tonlayıcı krem olarak el beyazlatma kremi kullanılabilir. Bunun için de Sinoz Vücut Beyazlatıcı Krem’e başvurabilirsiniz. Beyazlaştırıcı krem özelliğiyle Sinoz beyazlatıcı krem, ten rengi eşitlenmiş bir vücut görünümüne sahip olmanızı sağlayabilir.

Nasıl Kullanılır?

Sinoz beyazlatıcı ürünü yeterli miktarda aldıktan sonra, ton eşitsizliğinin olduğu bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Ürün emilimi gerçekleşene kadar ilgili bölgenin yıkanmaması tavsiye edilir. İlaç değil, kozmetik ürünüdür. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Alıcı Ünvanı Sinoz Kozmetik San. Tic. A.Ş.
TRY TR71 0006 7010 0000 0058 6115 55

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; hafta içi 17:00’a, Cumartesi günleri 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Teslimat süresi İstanbul için 1 iş günü, diğer iller için ise 1-3 iş günüdür.
Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde ödeyebilirsiniz.

Cevap

Sinoz Beyazlatıcı Krem, 100 ml’dir

Cevap

Sinoz Beyazlatıcı Krem, sadece vücuda uygulanır.

Cevap

Sinoz Beyazlatıcı Krem; diz, dirsek, kol altı, dış genital ve bikini bölgesinde yer alan kararmaların ten rengine eşitlenmesini destekler.

Cevap

Sinoz Beyazlatıcı Krem’in etki süresi cilt yapısına göre farklılık gösterebilir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanımda daha etkili sonuçlar görülür.

Cevap

Hafta içi saat 17:00 ye kadar vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra SMS ve mail yolu ile bilgilendirileceksiniz. Firmamız aynı zamanda ülkemizin belli noktalarında aynı gün teslimat yapmaktadır. Adresiniz aynı gün teslimat yaptığımız bir bölgede ise sipariş ekranında bunu görebileceksiniz. Ek olarak Aynı Gün Teslimat Bölgeleri sayfamızdan aynı gün teslimat yapılan illerimizi görebilirsiniz

Cevap

Sinoz’dan yapacağınız tüm alışverişlerinizi kredi kartı ile online olarak tek çekim şeklinde ödeyebilişrsiniz. Ek olarak teslimat sırasında nakit ödeme, banka hesabımıza Havale/Eft yaparak veya kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz

Cevap

75 TL ve üzeri tutardaki yurt içi alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. 75 TL altı alışverişlerde 10 TL kargo ücreti alınmaktadır.

Cevap

Sinoz’dan satın almış olduğunuz ürünlerin ambalajını hiç açmamak, başka bir müşteriye satılabilirliğini bozmamak kaydı ile 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade talebinizi bilgi@Sinoz.com.tr adresine yazmanız yeterlidir.
Keyifli alışverişler dileriz

Sıklıkla Birlikte Alınan Ürünler

Ürün Değerlendirmeleri Ürünü Değerlendir

Sinoz Vücut Beyazlatıcı Krem

Sinoz Vücut Beyazlatıcı Krem; diz, dirsek ve koltuk altı bölgesinde oluşan kararmaları önler, ten rengi eşitlenmiş bir cilt deneyimi sunar. 100 ml
4,9 | 581 Yorum

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun