% 28 OFF
Göz Çevresi Bakım Kremi+Kaş ve Kirpik Serumu 2'li Bakım Paketi

Göz Çevresi Bakım Kremi+Kaş ve Kirpik Serumu 2'li Bakım Paketi

179.80 TL 129.90 TL

Göz Çevresi Bakım Kremi+Kaş ve Kirpik Serumu 2'li Bakım Paketi

Göz Çevresi Bakım Krem ve Kaş ve Kirpik Serumu'ndan oluşan 2'li Bakım Paketi göz çevreniz ile kaş ve kirpiklerinizin güçlü görünmesine yardımcı olur.

Category : Eye Contour Care

179.80 TL 129.90 TL

International Deliveries

Cargo 3-7 Days!

Orders Up to 17:00

The Same Day CargoGöz Çevresi Bakım Kremi+Kaş ve Kirpik Serumu 2'li Bakım Paketi

SİNOZ GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ

Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi; göz çevresinde oluşan kaz ayakları, yaşlanmaya bağlı belirtiler ve kırışıklık başlangıcını önlemede cildinize dışarıdan destek olur. Kafeinden gelen aydınlatıcı ve kırışıklık karşıtı denge ile ışıltılı bakışlara, içeriğindeki Pentavitin ve B3 Vitamini ile göz çevresinin aydınlık görünmesine yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Yeterli miktarda göz çevresi bakım kremini elinize aldıktan sonra, ilgili bölgeye masaj yaparak uygulayınız. Gece yatmadan önce uygulanması tavsiye edilir. Kremi uyguladığınız bölgeyi suyla temas ettirmeyiniz. Her cilt tipine göre farklı sonuçlar gösterebilir. Genel ve günlük kullanıma uygundur. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz, herhangi bir alerjik durum olursa kullanmayınız. İlaç değil, kozmetik üründür.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.


KAŞ KİRPİK SERUMU

Özenle şekillendirilebilecek gür kaşlar ve uzun, yoğun, güçlü kirpikler hemen herkesin hayalidir. Kaş kirpik serumu ürünlerin önde gelen markalarından Sinoz Kaş ve Kirpik Serumu ile çok daha etkileyici bakışlara kavuşabilirsiniz. Sinoz kaş ve kirpik serumu, içeriğindeki besleyici at kestanesi, keten tohumu yağı, inositol, üre ve biotin ile kaş ve kirpiklerinizin güçlü görünmesine yardımcı olur. Sinoz kirpik serumu ve Sinoz kaş serumu etkisini bir arada sunan ürün, içeriğindeki at kestanesi ile kıl köklerini besleyerek dökülmeleri azaltmayı hedefler. Nem sağlayıcı keten tohumu yağı, kaş besleyici serum etkisi gösterebileceği gibi, pul pul dökülen kaş derisine çözüm de üretebilir. Cildi rahatlatma etkisi bilinen Biotin, cildin kolajen üretimini destekler ve kıl köklerinin güçlenmesini sağlar. Böylece kirpik bakım serumu içerisinde bulunan biotin, gözleri kaşıma, ovma gibi durumlarda dökülen kirpik sayısını en aza indirebilir. B8 vitamini olarak bilinen inositol ise, saçlı deriye ve kıl köklerine oksijen ve besin taşıyarak saç, kaş ve kirpik dökülmesine karşı etkili bir bakım sağlar.

Sinoz kas kirpik serumu içindeki inositol, güçlü kaş ve kirpikleri destekler. Kirpik kaş serumu içerisindeki üre, cilt bakımında epidermisin su içeriğini arttırır, böylece nemlendirici görevi görerek saçlı derinin beslenmesine destek olur. Kaş ve kirpiklerdeki dökülme minimuma iner ve formüldeki diğer besleyici maddelerin de etkisiyle kirpik destekleyici serum etkisinin yararını gözlemleyebilirsiniz. Sinoz serum; kirpik güçlendirici kirpik güçlendirici serumu, kirpik uzatma ve gürleştirme serumu etkisinin yanı sıra; kaş besleyen serum ve kaş gürleştirme serumu olarak kullanılır. Kirpik serumu ve kaş serumu etkisini aynı anda gösteren Sinoz serum, kaş ve kirpik bakım yağı arayışında olanlar için faydalı olabilecek bir üründür. Sinoz Kaş Kirpik Serumu ile uzun ve gür kirpiklere ulaşabilirsiniz. Böylece göz makyajı yapmadığınızda da maskara etkisine sahip olabilirsiniz. Makyaj yaptığınız zamanlarda ise tek kat uygulayacağınız bir maskara bile normalden çok daha hacimli bir görünüm katarak etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlayabilir. Mevsimsel dökülmeleri aza indirmek için Sinoz Kaş Kirpik Serumu kullanabilirsiniz.

Sinoz kaş ve kirpik serumu nasıl kullanılır?

Sinoz Kaş ve Kirpik Serumu, özel fırçası ile temiz ve kuru kirpik diplerine hafifçe sürünüz. Kaş ve kirpikler için düzenli olarak günde bir kere kullanmanız önerilir. İlaç değil, kozmetik üründür. Her cilt tipine göre farklı sonuçlar gösterebilir. Genel kullanım içindir.

Reciever Sinoz Kozmetik San. Tic. A.Ş.
TRY TR71 0006 7010 0000 0058 6115 55

The products are that on sale in our website is also available in our stocks. International orders are delivered between 3-7 days! Placed orders until 17:00 pm on weekdays and 12:00 pm on saturdays are delivered to the cargo on the same day. The orders placed on sundays and public holidays are delivered on the next following business day.

Reply

Hafta içi saat 17:00 ye kadar vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün karoya verilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra SMS ve mail yolu ile bilgilendirileceksiniz. Firmamız aynı zamanda ülkemizin belli noktalarında aynı gün teslimat yapmaktadır. Adresiniz aynı gün teslimat yaptığımız bir bölgede ise sipariş ekranında bunu görebileceksiniz. Ek olarak Aynı Gün Teslimat Bölgeleri sayfamızdan aynı gün teslimat yapılan illerimizi görebilirsiniz

Reply

Sinoz’dan yapacağınız tüm alışverişlerinizi kredi kartı ile online olarak tek çekim şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

Reply

50 TL ve üzeri tutardaki yurt içi alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır.50 TL altı alışverişlerde 10 TL kargo ücreti alınmaktadır.

Reply

Sinoz’dan satın almış olduğunuz ürünlerin ambalajını hiç açmamak, başka bir müşteriye satılabilirliğini bozmamak kaydı ile 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade talebinizi bilgi@Sinoz.com.tr adresine yazmanız yeterlidir.
Keyifli alışverişler dileriz

Similar Products You May Interested In

Product rating Evaluate the product

Göz Çevresi Bakım Kremi+Kaş ve Kirpik Serumu 2'li Bakım Paketi

Göz Çevresi Bakım Krem ve Kaş ve Kirpik Serumu'ndan oluşan 2'li Bakım Paketi göz çevreniz ile kaş ve kirpiklerinizin güçlü görünmesine yardımcı olur.
4.9 | 26338 Comment

Be the first to know the campaigns and discounts.

; ;