10 %
OFF

Sinoz Blue Anemone Flower Cream

99.00 TL 89.00 TL

Sinoz Blue Anemone Flower Cream

99.00 TL 89.00 TL

2018 Yılında

Altın Marka
ÖdülüSinoz Blue Anemone Flower Cream

International Deliveries

Cargo
3-7 Days!

Orders Up to 17:00

The Same Day
CargoSinoz Blue Anemone Flower Cream

For thin lines, deep wrinkles and sagging. 50 ml

Category : Face Care

99.00 TL 89.00 TL

89.00 TL

2018 Yılında

Altın Marka
ÖdülüSinoz Blue Anemone Flower Cream

International Deliveries

Cargo
3-7 Days!

Orders Up to 17:00

The Same Day
CargoSinoz Blue Anemone Flower Cream

Sinoz Blue Anemon Flower Cream is an anti-aging cream developed carefully in Sinoz Cosmetic laboratories. It has won the admiration of users in both Turkey and the world since 2008. Thanks to natural oils and vitamin E extracted from Sinoz Blue Anemon Flower which penetrates deep into the skin and helps it to be smooth, silky and clear. Sinoz Blue Anemon Flower Cream can be used by both women and men above the age of 28.How to use?

Apply adequate amount of the cream, preferably once a day, in a thin layer on a clean and dry skin at bed time. Keep the applied area away from water for a while and use regularly to get a better result. Dermatologically tested.

Reciever Sinoz Kozmetik San. Tic. A.Ş.
TRY TR71 0006 7010 0000 0058 6115 55

The products are that on sale in our website is also available in our stocks. International orders are delivered between 3-7 days! Placed orders until 16:00 pm on weekdays and 12:00 pm on saturdays are delivered to the cargo on the same day. The orders placed on sundays and public holidays are delivered on the next following business day.

Reply

Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi, orta yaşların başlangıcı olarak kabul edilen 30’lu yaşlar itibariyle kullanılabilir.

Reply

Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi, göz çevresi ile temasa uygun değildir. Ayrıca etki alanı daha derin ve belirgin kırışıklıklardır. Göz çevresi kırışıklıkları ve bakımı için; Sinoz Göz Çevresi Kremi’ni kullanabilirsiniz.

Reply

Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi, uzun yıllar karşısında oluşan inatçı kırışıklık ve derin çizgilere karşı çözüm sunarak cildinizin eski sıkılığını geri kazandırırken Sinoz Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi; yaşlılık belirtilerine karşı koruyucu önlem oluşturarak zaman ve çevresel faktörlerin sebep olabileceği cilt yıpranmalarının engeller.

Reply

Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi, içeriğindeki nar ve üzüm çekirdeği özleri ile cildinizin yenilenmesini ve sıkılaşmasını sağlar.

Reply

Hafta içi saat 17:00 ye kadar vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün karoya verilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra SMS ve mail yolu ile bilgilendirileceksiniz. Firmamız aynı zamanda ülkemizin belli noktalarında aynı gün teslimat yapmaktadır. Adresiniz aynı gün teslimat yaptığımız bir bölgede ise sipariş ekranında bunu görebileceksiniz. Hali hazırda İstanbul, Ankara, Gaziantep, Bursa, Antalya, Samsun ve Trabzon il merkezlerinde aynı gün teslimat yapılmaktadır.

Reply

Sinoz’dan yapacağınız tüm alışverişlerinizi kredi kartı ile online olarak tek çekim, ya da teslimat sırasında nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Reply

50 TL ve üzeri tutardaki yurt içi alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. 50 TL altı alışverişlerde 10 TL kargo ücreti alınmaktadır. Siparişlerinizi teslimat sırasında nakit ödemek isterseniz 3 TL ekstra hizmet bedeli alınmaktadır.

Reply

Sinoz’dan satın almış olduğunuz ürünlerin ambalajını hiç açmamak, başka bir müşteriye satılabilirliğini bozmamak kaydı ile 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade talebinizi bilgi@Sinoz.com.tr adresine yazmanız yeterlidir.
Keyifli alışverişler dileriz

Featured Products

Product rating Evaluate the product

Sinoz Blue Anemone Flower Cream

For thin lines, deep wrinkles and sagging. 50 ml

4.9 | 277 Comment

Be the first to know the campaigns and discounts.