Out of stock
Sinoz Anti Oily Skin Care Series

Sinoz Anti Oily Skin Care Series

Haftalık ve günlük bakımınız için özel olarak hazırlanan Sinoz Yağlanma Karşıtı Bakım Serisi ile yağdan arınmış, tertemiz ve duru cildinizde yeni bir deneyime hazırlanın.

Kategori: Kampanyalı Paketler

% 29 İndirim

59.98 $ 41.99 $

Orders Up to 16:00

The Same Day
CargoSinoz Anti Oily Skin Care Series

International Deliveries

Cargo
3-7 Days!!

% 100 Original Products

%100
Quality

Sinoz Yağlanma Karşıtı Bakım Serisi

Haftalık ve günlük bakımınız için özel olarak hazırlanan Sinoz Yağlanma Karşıtı Bakım Serisi ile yağdan arınmış, tertemiz ve duru cildinizde yeni bir deneyime hazırlanın.


Sinoz Yağlı Ciltler İçin Güneş Koruyucu Krem SPF 50+;  Yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiş formülüyle, çabuk yağlanmaya meyilli ciltlerde sebum üretimini azaltarak, bir katman gibi cilt yüzeyinde kalmaksızın kolayca emilir ve cildin matlık kazanmasını sağlar. Yoğun SPF 50+ koruması ile cildinizi güneşin zararlı UVA/UVB ışınlarına karşı korurken  gün boyu cildinizin ihtiyacı olan bakımı yaparak nem dengesini korur.

Nasıl Kullanılır ?

 Güneşe çıkmadan 20 dakika önce tüm yüzünüze yeterli miktarda ve eşit miktarda dağıtarak uygulayınız. Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız. Güneşte uzun süre kalındığı takdirde ürünün 2 saatte bir yenilenmesi gerekir.


Sinoz Yüz Bakım Maskesi; Sinoz Yüz Bakım Maskesi içeriğindeki papatya, salatalık özleriyle cildinizi besler, nem dengesini koruma altına alır. Cilt yağlanması, yağlanmaya istinaden oluşmuş cilt parlamaları, siyah noktalar veya çevresel faktörlerden dolayı yüzünüzde oluşmuş kir birikmelerini gidererek derinlemesine temizler ve arındırır. Yoğun bitkisel formülü cildinizi tahriş etmeden ve cildinizi yormadan ihtiyacınız olan haftalık bakım için özel olarak tasarlanmıştır.

Nasıl Kullanılır?

 Haftada bir yada iki kerelik kullanıma uygundur. Cilt üzerine uygulanıp 20 dakika bekletildikten sonra suyla çıkarılıp durulana bilir. Yüze uygulamadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz. 

Dermatolojik olarak tüm testlerden geçmiştir.


Leave a comment below.

Reciever Fark Kozmetik San. Tic. A.Ş.
IBAN TR93 0013 4000 0141 3789 0000 07

All products on sale in our website are available in our stocks; orders placed on weekdays until 16:00 and Saturdays until 12:00. They are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day following. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for the others.

Be the first to know the campaigns and discounts.