Out of stock
Anti Blemish and Purifying Care Series

Anti Blemish and Purifying Care Series

Haftalık ve günlük bakımınız için özel olarak hazırlanan Sinoz Leke Karşıtı ve Arındırıcı Bakım Serisi ile cildinizi olası leke oluşumuna karşı korurken tek ton, pürüzsüz ve gün boyu tazelenmiş cildinizin keyfini çıkarın

Kategori: Kampanyalı Paketler

% 29 İndirim

59.98 $ 41.99 $

Orders Up to 16:00

The Same Day
CargoAnti Blemish and Purifying Care Series

International Deliveries

Cargo
3-7 Days!!

% 100 Original Products

%100
Quality

Sinoz Leke Karşıtı ve Arındırıcı Bakım Serisi

Sinoz Leke Karşıtı Güneş Kremi; iklimsel ve hormonel değişikliklerden ötürü leke oluşumuna eğilimli olan ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Sürüldüğü andan itibaren bir katman gibi cilt yüzeyinde kalmaksızın kolayca emilir.  Yoğun SPF 50+ koruması ile cildinizi güneşin zararlı UVA/UVB ışınlarına karşı korurken aynı zamanda leke oluşumunu önler.

Nasıl Kullanılır ?

Güneşe çıkmadan 10 dakika önce tüm yüzünüze yeterli miktarda ve eşit miktarda dağıtarak uygulayınız. Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız. Güneşte uzun süre kalındığı takdirde ürünün 2 saatte bir yenilenmesi gerekir.

  Sinoz Yüz Bakım Maskesi; cilt yağlanması, yağlanmaya istinaden oluşmuş cilt parlamaları, siyah noktalar veya çevresel faktörlerden dolayı yüzünüzde oluşmuş kir birikmelerini gidererek derinlemesine temizler ve arındırır. Gözenekleri derinlemesine temizleyerek sıkılaştırır ve gözenek oluşumunu en aza indirir. Cildinizi salatalık ve papatya özleriyle içeriden beslerken, arınmış bir cilt ve küçülmüş gözenekler sayesinde cilt yüzeyindeki pürüzsüz olan görüntüsünü korur.

Nasıl Kullanılır?

Haftada bir yada iki kerelik kullanıma uygundur. Cilt üzerine uygulanıp 20 dakika bekletildikten sonra suyla çıkarılıp durulanabilir. 

Yüze uygulamadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz. 

Dermatolojik olarak tüm testlerden geçmiştir.

Leave a comment below.

Reciever Fark Kozmetik San. Tic. A.Ş.
IBAN TR93 0013 4000 0141 3789 0000 07

All products on sale in our website are available in our stocks; orders placed on weekdays until 16:00 and Saturdays until 12:00. They are delivered on the same day. Orders placed on Sundays and public holidays are shipped on the first business day following. Delivery time is 1 business day for Istanbul and 1-3 business days for the others.

Be the first to know the campaigns and discounts.