YEPYENİ BİR BAKIM ANLAYIŞI

EPYENİ BİR BAKIM ANLAYIŞI 22 Ocak 2019

Günün bir çok anı ellerimizi ve cildimizi önemseyip çeşitli bakım önlemleri alırız. Fakat bu özeni asla vücudumuz için göstermeyiz.

Hatta duş sonrası dahi hızlıca kurulanıp güne kaldığı yerden devam etmeyi tercih eder ve vücut bakımını bir kez daha göz ardı ederiz… Oysaki en az yüzümüz ve ellerimiz kadar vücudumuzunda belirli periyotlarda bakıma ihtiyacı vardır.

Hem kendinizi şımartmak hemde vücudunuza iyi bir bakım sunabilmek için haftada 1 ya da 2 kez peeling desteği hiç fena sayılmayacak bir alternatif.

Bugüne kadar leke kremi, çatlak kremi, yüz bakım maskesi gibi çözüm odaklı ürünler ile müşterilerine ulaşan Sinoz Kozmetik günlük bakım ihtiyaçlarına da yönelerek vücut bakımına el atıyor.

El kremleri, vücut losyonları sonrasında Sinoz’dan gelen sürpriz vücut peelingleri.Tanecikli yapıları ile cildi ölü deriden arındıran, oldukça yumuşak bir his bırakan ve derimizin yenilenmesini sağlarken gün boyu süren nem desteği sağlayan Vücut Peeling’leri ile vücut bakımı çok daha eğlenceli olacak.

Pürüzsüz ve canlı bir görünüm sunmak için cilt bakımları çok önemlidir. Sinoz Vücut Peelingleri; aloe vera, gül ve mistik kokulu gold aura ile üç farklı edisyonla karşımızda. Haftada 2 yada 3 kez duş öncesinde hafif nemli vücudunuza hafif dairesel işlemler ile uygulayacağınız Sinoz Vücut Peelingleri ile cildinize değer katarken haftanın tüm yorgunluğunu geride bırakacaksınız.

Etiketler vücut peelingi peeling el kremleri yeni moda bakım malzemeleri

Yukarı Çık