Yeni Arkadaşımıza Merhaba, Lekelerine Elveda

Yeni Arkadaşımıza Merhaba, Lekelerine Elveda 18 Şubat 2020

Bir sabah uyanır uyanmaz aynanın karşısında alnımızın tam ortasında size merhaba diyen ve küçümsenemeyecek kadar büyük bir sivilceye hep beraber biz de merhaba dedik! :(

Bu dramatik girişin ardından hemen gerçekçi olmaya devam edebiliriz. Sivilceler neden ve nasıl oluşurlar? Sivilceleri engelleyip, iz bırakmadan bizleri terk etmelerini hepimiz isteriz.

Sivilceler hakkında herkesin sahip olduğu ama doğru bildiğimiz bir yanlışı öğrenelim mi öncelikle? :)

Sivilce sadece kozmetik bir sorundur, zaman içinde kendi haline bırakılırsa geçer. Yanlış!

İz bırakabilme özelliğinden ve izlerin sivilce tedavisinin kendisinden daha uzun soluklu ve zor bir süreç olmasından ötürü, sadece kozmetik bir sorun değildir.

Ayrıca, kişinin psikolojisini de olumsuz yönde etkileyebilmektedir ve kendine güvenini sarsmaktadır. Günümüzde var olan etkin tedavi yöntemlerinden faydalanarak bu süreci daha kısa sürede ve sıkıntısız atlatmak daha doğrudur.

Sivilce izleri, güneşle birlikte ciltte daha da çok yer edebilir. Cildimizi dış etkenlere karşı korunmasında önemli bir yardımcınız olacak doğal kremleri cilt bakım rutinine güvenle dahil edebilirsiniz.

Böylece cilt lekeleri çoğalmaması için en doğru adımı atmış olabilirsiniz. Güneşe çıkmadan önce uygulayacağınız kremi, terleme veya su ile teması durumunda yenilemeniz ise kritik!

Etiketler leke geçirici krem leke gideren krem lekelere çözüm

Yukarı Çık