CİLT LEKELERİ NEDEN OLUŞUR ?

CİLT LEKELERİ NEDEN OLUŞUR 07 ARALIK 2020

Bir çok kez fark etmez ya da fark etsek dahi önemsemeden ve önlem almadan sıradan cilt bakımımızı yaparak güne devam ederiz. Yalnız cilt lekeleri son derece önemli ve ciddi bir konunun sonucudur.

Öncelikle cilt lekelenmelerinin ardında yatan farkında olmadığımız ve kimi zamanda görmezden gelinen faktörleri sizler için sıralamak isteriz. Cilt lekelerinin oluşumu ve tek ton görünümün bozulmasına sebep olan en önemli faktörlerin en başında güneş var.

Deri altında yer alan pigment değerlerini bozarak renk eşitsizliklerine sebep olan güneş bölgesel kararmalara ve ton değişimlerini tetikliyor.

Yanlış epilasyon müdahalelerinin sebep olacağı yanıklar deriyi tahrip etmekle kalmayıp uzun vade de koyu kahverengi lekelere dönüşebiliyor.

Özellikle doğum dönemlerinde oluşabilecek hormonal değişim sebepleriyle melanin hormonunun tetiklenmesiyle ortaya çıkacak olan pigment bozuklukları yine cilt lekelerine dönüşerek son derece inatçı olabilirler…Bu durumla mücadele etmenin oldukça etkili ve kısa bir yolunu sizlerle paylaşmak isteriz.

Türkiye’nin ünlü kozmetik markalarından Sinoz Kozmetik, ödüllü Sinoz Leke Kremi ile homojenize bir görünümün habercisi.

Deri altı pigment bozukluklarını engelleyerek, var olan lekelerin etkilerini kısa zamanda yok etmek istiyeceksiniz Sinoz leke kremi , cilt üzerinde yer alan eşitsizlikleri degelemenize yardımcı olabilir.

Sadece varolan lekelerin değil, yeni oluşumlarında çıkışına engel olmak istiyorsanız doğal kremler kullanabilirsiniz, pürüzsüz, tek ton ve eşitlenmiş bir cildin anahtarı olmak isteyen. Sinoz Leke Kremi ile geçmişin izlerini silmek ve daha fazla Sinoz Ürünü ile cildinize değer katmak istiyorsanız www.sinoz.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Etiketler lekeler neden oluşur cilt lekeleri leke kremi

Yukarı Çık