YAŞ, LEKELER VE DAHA FAZLASI

Yaşımızla birlikte cildimizde meydana gelen tek değişim kırışıklıklar değil. Yıllarca güneşle yoğun temas sonucunda ortaya çıkan lekelenmeler ilerleyen yaşla birlikte daha inatçı ve kalıcı hale bürünebiliyor.

Cilt Sağlığı 24 Mart, 2020 Sinoz Blog

YEPYENİ BİR BAKIM ANLAYIŞI

Günün bir çok anı ellerimizi ve cildimizi önemseyip çeşitli bakım önlemleri alırız. Fakat bu özeni asla vücudumuz için göstermeyiz. Hatta duş sonrası dahi hızlıca kurulanıp güne kaldığı yerden devam etmeyi tercih eder ve vücut bakımını bir kez daha göz ardı ederiz…

Cilt Sağlığı 22 Ocak, 2019 Sinoz Blog

Melanin Pigmenti ve Leke

Melanin Pigmenti ve Leke!

Cildimizde oluşan kahverengi lekelerin aslında vücudumuz tarafından salgılanan bir pigmentin fazla üretilmesi ve toplanması sonucunda olduğunu biliyor muydunuz? Peki nasıl oluyor bu süreç? Vücudumuz tarafından salgılanan melanin pigmenti, aşırı üretildiği zaman o noktalarda hiperpigmentasyon oluşur.

Cilt Sağlığı 28 EKİM,2020 Sinoz Blog


TÜM DETAYLARIYLA BB KREMLER MERCEK ALTINDA

Cildin rengini ayarlayan, makyaj yapmaya zaman olmadığında kurtarıcı ürün olan, makyaj yapılacağı zaman ise baz olarak kullanılabilen BB kremler popülerliğini korumaya devam ediyor.

Bb Krem 21 Temmuz, 2020 Sinoz Blog

CİLT LEKELERİ VE SEBEPLERİ

Sıkça rastlanan ve tam anlamıyla çözülemeyen cilt problemlerinin başında gelir cilt lekeleri. Ardındaki sebepler ise son derece net ! İlk sırada ihmalkarlık yer alsada doğru bir bakım için gözle görünen fiziksel unsurları sıralamakta fayda var.

Cilt Lekeleri 20 Şubat, 2017 Sinoz Blog

Cilt Lekelerine Veda Etme Zamanı Geliyor!

Çeşitli sebeplerden ötürü vücudumuzun farklı yerlerinde oluşan, özellikle yüz bölgesinde olduğunda hepimizi üzen ve sinirlendiren bir konu, lekeler!

Cilt Lekeleri 18 Mayıs, 2020 Sinoz Blog

Yukarı Çık