HYALÜRONİK ASİT MUCİZESİ

HYALÜRONİK ASİT MUCİZESİ 21 Nisan 2019

Teknoloji ve tıp birlikte ilerlediğinde tedavi yöntemlerinde de yeni gelişmeler hızla devam ediyor. Her bir keşif bu yolculukta yeni yeni bakımlar ile tanışmamıza yeni bir ürünü, maddeyi vb. keşfetmemize imkan sağlıyor. Cilt gençleştirme ya da yaşlanma geciktirici tüm uygulamalarda sürekli şekil değiştiriyor.

Gündemi meşgul eden şeylerin başında ise hyalüronik asit geliyor! Cildin kalitesini düzeltmek, kaybolan nemini ona geri kazandırmak istiyorsak çözüm hyalüronikasitte! Özellikle son yollarda vitamin ile birlikte cilde enjekte ediliyor.

Tabi bu işlemleri yaptırmak istemeyenler de aramızda çok fazla sayıda! :) Sadece bu tarz bakımlarla değil, hayatınıza dahil edeceğiniz kremler ile de cildinizin nem ihtiyacına çözüm bulabilirsiniz.

Özellikle gece uyumadan önce cildin temizlenip, nemlendirilmesi çok önemli. Cildin uykuda kendini yenilediğini hepimiz öğrendik. Siz güzel bir uykuya dalarken, bırakın cildinize Sinoz baksın! Sinoz markasının “Sinoz Besleyici Gece Bakım Kremi bu rutini oluşturmanızın en güvenli yolu.

İçeriğinde bulunan hyalüronik asit, amino asitler, protein ve peptitler ile canlı, sıkı ve nem dolu bir cilt görünümü hedefliyor. Uyumadan önce, temizlediğiniz cildinize ve boynunuza masaj yaparak uygulayın. Burada önemli olan düzeni sağlayabilmek ve her gece kremi sürmek.

Etiketler hyalüronik asit cilt germe doğal gençleşme

Yukarı Çık