Güneş Lekelerini Yok Etmenin Tam Zamanı | Cilt Lekeleri

Güneş Lekelerini Yok Etmenin Tam Zamanı 04 Aralık 2020

Deniz kum ve şezlong üçlüsü,serin akşamlar, bitmek bilmeyen sohbetler ve eğlenceli anlar. Hepsi muhteşem bir yaz döneminin habercisi. Yazın, havanın ve güneşin tadını çıkarırken geriye kalan kabus gibi anılarda yok değil. Cilt lekeleri gibi.

Yazın yapılan ihmaller sebebiyle koca bir kış dönemi cilt lekeleri ile mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Ve yanlış ürün tercihleriile bu ihmaller daha da kurtarılamaz hale geliyor.

Yazın her anında önlem almak şart. Sıradan güneş koruyucular cildimizi koruma konusunda zaman zaman yetersiz kalabiliyor. Ve lekelenmeler hız kesmeksizin devam ediyor.

Türkiye’nin önde gelen dermokozmetik markası Sinoz yeni geliştirmiş olduğu Güneş Koruyucu Krem ailesi ile farklı cilt tiplerine ve farklı cilt sorunlarına noktasal çözümler ile yaklaşıyor.

Sinoz Leke Karşıtı Güneş Bakım Kremi, 50 spf formülü ile güneşin kırışıklı oluşumu ve yaşlılık belirtileri, yanma gibi tüm olumsuz etkilerine karşı kalkan oluştururken leke oluşumunu engellemeye yardımcı olabilir.Nemlendirici özelliği ile de ikinci bir ürün kullanmanıza gerek kalmayacak. makyaj altı baz olarakta kullanabileceğiniz sinoz leke kremi de sizlere nem desteği sağlayabilir

Etiketler yaz lekeleri güneş lekeleri en iyi leke kremi

Yukarı Çık