CİLDİNE IŞILTISINI GERİ KAZANDIR

CİLDİNE IŞILTISINI GERİ KAZANDIR 20 Ağustos 2020

Aynaya baktığında donuk bir gürültü ile karşılaştığını düşündüğün günler mi? Yüzünü yıkadıktan sonra da yeterince temiz gelmiyor mu? Sonbahar rüzgarları seni biraz yıpratmış olabilir. :) Parlaklığını ve canlılığını geri kazanmak için hadi harekete geç.

Bunu yaparken kendine ‘nasıl bir beslenme düzeni içerisindeyim?’ sorusunu da sor ve bu önemli etkiyi göz ardı etme.

Ölü hücreler cildinde biriktiğinde daha donuk gözükürsün... Daha yorgun ve daha cansız gözükmeni de maalesef bu sağlar. Parlayan, pürüzsüz bir cilt ise bizi hem iyi hissettirir hem de daha güzel ve bakımlı gözükmemize destek olur.

Sinoz markasının Yüz Bakım Maskesi aradığın tüm arınma ve temizlik hissini yaşamanda sana yardımcı olabilecek. İçeriğinde bulunan aktif kil özleriyle cildindeki sebum dengesi için önlem almaya adım at.

Sinoz Yüz Bakım Maskesi hem cildindeki fazla yağa , sivilce ve siyah noktaya karşı savaşmaya senin için hazır. İçeriğinde bulunan papatya ve salatalık özleriyle cildinin nem dengesini kontrol altına almaya yardımcı olabilir ve arınmış parlak bir cilt görünümü hedefler. Bir maskeden beklenen her şeyi yapabilir! :)

Sinoz Yüz Bakım Maskesini uyguladın. Süper! :) Şimdi onu her hafta uygulaman için bir sebebin var. Hissettirdiği ve gördüğün temizlik ve arınma! Maskeyi düzenli kullanmayı unutma. Ekstra sana neler destek olabilir hadi onlara da birlikte bakalım.

Beslenme! Özen göstereceğin en önemli konu. Su içmeyi ihmal etme.

Sağlıklı yiyeceklerle dolu bir dolabın ve mutfağın olsun. Değişik tarifleri denemekten korkma! Avokado yemeyi de bonus olarak ekle! :)

Spor! Sadece tempolu yürümeyi seviyor olabilirsin, hayatına daha çok dahil etmeye ne dersin? Kalp atışın hızlandıkça, cildindeki kan akışı da artar. Egzersiz yapmayı erteleme.

Uyku! İyi bir uyku kadar seni iyi hissettirecek bir şey yok. Cildin kendini uykuda yeniler ve tazeler.

Etiketler tek ton cilt ışıldayan cilt cildi yenileme

Yukarı Çık