Cilt Beyazlatıcı Krem Nedir?

Cilt Beyazlatıcı Krem Nedir? 05 Ocak 2021

Cilt Beyazlatıcı Krem Nedir?

Ciltte kızarıklıklar, güneş lekeleri, sivilce izleri, ağda ve epilasyon izleri gibi pek çok leke ve iz bulunabilir. Pek çok kişi bu durumdan muzdariptir, bu lekelerin önüne geçmek ve lekeleri gidermek için ise kullanılacak doğru cilt ürününün hangisi olduğuna dair devamlı olarak bir soru mevcuttur.

Ciltte güneş, sivilce, ağda, epilasyon, yaşlılık ve yorgunluk sebebiyle oluşmuş lekeleri gidermenin en iyi yolu ise cilt beyazlatıcı krem kullanmaktır. Cilt beyazlatıcı kremler, ciltteki hiperpigmentasyonu azaltır ve renk tonu dengelenmiş, sağlıklı, nemli, aydınlık, ışıltılı ve canlı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Cilt Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Cildinizdeki ton farklılıklarını gidermeye yardımcı olacak cilt beyazlatıcı kremleri doğru bir şekilde ve düzenli olarak kullanmalısınız. Sinoz’un yüz ve vücut beyazlatıcı kremlerinin nasıl kullanılması gerektiğini aşağıda okuyabilirsiniz.

Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Sinoz yüz beyazlatıcı kremi göz çevresi hariç yüzünüze dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Üründen hızlı ve yüksek fayda alabilmek için her gün sabah ve akşam olmak üzere iki kez ürünü uyguladığınızdan emin olun. Tüm cilt tiplerine uygun olan Sinoz yüz beyazlatıcı krem, içeriğinde yer alan C vitamini ve pentavitin sayesinde cildinizin 72 saate kadar nemli kalmasına yardımcı olur.

Sinoz Vücut Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Sinoz vücut beyazlatıcı kremi, vücudunuzda ton eşitsizliği olduğunu düşündüğünüz bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Diz, dirsek, koltuk altı ve bikini bölgesinde kullanıma uygun olan Sinoz vücut beyazlatıcı kremi uyguladığınız bölgeyi ürün emilene kadar yıkamamaya özen gösterin. Düzenli kullanımda renk eşitsizliklerinin yok olmaya başladığını göreceksiniz.

Cilt Beyazlatıcı Krem Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cilt beyazlatıcı krem alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta cilt tipidir. Cilt tipine uygun ürün seçilmediğinde alerjik reaksiyon ya da ciltte hassasiyete sebep olabileceği için bu konuya özen göstermelisiniz. Sinoz yüz ve vücut beyazlatıcı kremler tüm cilt tiplerine uygun olduğu için cilt tipiniz ne olursa olsun ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak, cildinize genel olarak bir cilt temizleme rutini uygulamanız ve cildinizi güneşten korumak amacıyla SPF’li güneş kremi kullanmanız, cilt beyazlatıcı kremin etkisinin artmasına yardımcı olacaktır.

Ayrıca cıva ya da cildinize zarar verebilecek diğer zararlı maddelerin kullanmak istediğiniz cilt beyazlatıcı kremin içeriğinde olmamasına dikkat edin. Bu tarz maddeleri içeren ürünlerden uzak durun. Krem kullanımı sonrasında tahriş, yanma, kaşıntı, dermatit gibi reaksiyonların ortaya çıkması durumunda doktorunuza danışın.

Cilt Beyazlatıcı Kremler Kullanmanın Riski Var Mı?

İçeriğinde yer alan maddelere dikkat ettiğiniz ve dermatolojik olarak test edilmiş cilt beyazlatıcı kremleri kullandığınız sürece bu kremlerin bir riski bulunmamaktadır. Cildiniz için kullandığınız diğer tüm ürünler gibi cilt beyazlatıcı kremi seçimi yaparken de içeriğini iyice araştırın ve mutlaka doktorunuza danışın.

Etiketler beyazlatici cilt kararması beyazlatıcı krem

Yukarı Çık