TÜM DETAYLARIYLA BB KREMLER MERCEK ALTINDA

bb krem ne işe yarıyor 21 Temmuz 2020

Cildin rengini ayarlayan, makyaj yapmaya zaman olmadığında kurtarıcı ürün olan, makyaj yapılacağı zaman ise baz olarak kullanılabilen BB kremler popülerliğini korumaya devam ediyor.

Renkli nemlendirici olarak da tanımlanan BB kremler, hızlı ve pratik bir makyajın daha da önemlisi iyi ve kusursuz görünen bir cildin en önemli tamamlayıcılarından.

BB krem kullanıldığı ilk andan itibaren cildin renk tonu eşitler, kusurları kapatır ve taptaze bir cilt sunar.

Aynı zamanda BB’ler güneşin sebep olduğu cilt lekelerini kamufle ederken yeni cilt lekelerinin oluşumunuda engelliyor.

BB KREM SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

BB Krem alımlarında dikkat edilmesi gereken tek nokta, kesinlikle krem tonunun cildinize uygun olması. Kremin bir ton açık ya da koyu olmasının her bir aşama için teknik bir hata olacağını şimdiden bildirelim.

10 yılı aşkın süredir cilt problemlerine yönelik ürün kategorisi ile karşımıza çıkan Sinoz Kozmetik, bu kez rotasını renkli kozmetiğe yönlendiriyor. Ve tabi bunu yaparken dermokozmetikin çözüm odaklı faydalarından yararlanıyor.

Cilt bakımını ve makyaj etkisini bir arada sunan Sinoz BB Krem ailesi, 15 spf koruma özelliği ile dikkat çekiyor.

Özellikle yazın, makyaj yapmak ve krem kullanmak bir hayli zor olurken Sinoz BB Kremler bu özelliği ile etkili ve kolay çözüm yolu sunuyor.

İçeriğindeki amino asit ve probiyotik özleri ile leke karşıtı bakım sunan Sinoz BB Krem, kapatıcılık özelliği ile gözenekleri ve kusurları gizleyerek pürüzsüz bir görünümü destekliyor.

3 farklı renk tonuyla karşımıza çıkan Sinoz BB Krem’in nemlendirme ve anti age etkiside günlük cilt bakımınızın önemli destekçisi.

Etiketler bb krem Leke kapatıcı bb krem ve fondöten bb krem ne işe yarar


Yukarı Çık