Altının Cilde Faydaları | Altın Ürünler

Altının Cilde Faydaları 07 Aralık 2020

Altın en eski çağlardan beri lüks hayatın simgesi olmuş ve en çok kullanılan yatırım araçlarından biri olmuştur. Eskiden krallar asiller ve birçok güçlü insanın yemek kaplarına kadar altın kullanmasının nedenleri lüks ve güç dışında sağlıklı yaşamda gelmekteydi.

Altın dünyanın en kıymetli madeni hem az bulunması hem en iyi iletken madde olması hem de sağlıklı olması en eski çağlardan beri kıymet ölçüsü olmuştur Altın nasıl oluştu, hala net bilgiler olmaması ile beraber gök taşları ile geldiği de söylenmektedir ek olarak depremlerle ortaya çıktığını söyleyenler de mevcuttur.

Bu madenin insan sağlığına faydaları ise saymakla bitmezken sizlere bir kaçını anlatmak isteriz

Altının Cilde Faydaları

Kadınların cildine daha faydalı olan ve etkileşimde bulunan altın erkek cildine bir etkisi bulunmamaktadır.

Altın cildimize temas ettiğinde o bölgenin kan dolaşımını arttırır hücre yenilemesine destek olurken cildi genleştirip gençleşmeye destek olur.

Cilt gözeneklerinin faydalanabilmesi için için günümüz teknolojisinde sıvı hale getirilmiş anti aging maddeler ile desteklenen serumlar ve sabun türevi ürünler geliştirilmeye başlandı Altın sabun ve altın göz çevresi serumları , altın serumlar ile cildinizde bölgesel beslemeler yapmanız mümkün. Doku hasarları kırışıklıklar ve zedelenmelerin iyileşmesi için altın mucizevi bir madendir.

Sinoz Kozmetik altının cilde olan faydalarının farkında ve Altın seri ürünler üretmeye başladı cildin daha çabuk emilim sağlayabileceği etkileşim göstereceği altın sabun , altın serum ve altın göz çevresi serum gibi ürünleri ile cildinize değer katabilirsiniz En yeni ürünü olan Altın sabun ile her sabah yüzünüzü yıkarken alltının mucizesinden faydalanabilirsiniz

Etiketler altın parçacıklı ürünler altının faydaları altın sabun

Yukarı Çık