Anti-Aging ile Altın Parçacıkları Aynı Üründe | Anti Aging Nedir

Anti-Aging ile Altın Parçacıkları Aynı Üründe 07 Aralık 2020

Yaşlanmaya karşı bu aralar çok sık duyulan anti aging, detaylı incelenmesi gereken geniş bir konudur

Vücudumunun en büyük organı cildimizin en üst kısmında bulunan epidermis cilde canlılık ve duru bir görünüm sağlarken epidermis yıllar geçtikçe ve dış faktörler kaynaklı zamanla yıpranır nem ve hücre kayıpları sonrası cansız bir görünüme sahip olur.

Cilt kuru kaldıkça epidermis daha hızlı yıpranır. Cilt bakım ürünleri de tam olarak burayı hedef alır epidermisi canlandırmak için ürünler üretilir.

Epidermis normal şartlarda kendini ayda 1 kendini yeniler ölü hücreleri ciltten dökülür ve yenileri yerine geçer. Bu durum gözle görünen bir durum değildir.

Cildimiz yeterli nem ve desteği almadığında epidermisin kendini yenileme zamanı daha uzar 45 güne kadar uzayabilir. Peeling ürünler ile cildin kendini yenileme hızını arttırmak için üretilen ürünlerdir.

Cildin orta kısmında dermis bulunur dermiş ise cildin kolajen ve elastin liflerinden oluşur cilt bu sayede gergin ve dolgun gözükür. Zamanla bu liflerin zarar görmesi ciltte kırışıklıklara neden olur kolajen desteği bu noktada devreye girmektedir.

Yaşlanma karşıtı serumlar anti aging ürünler cildin dermis kısmını bundan kaynaklı hedef alır.Anti aging ve kolajen yaşlanma karşıtı organiklerdir. Bir başka cilt canlandıran yenileyen kadınlar üstünde etkisi eski çağlardan beri kanıtlanmış olan Altın madenidir.

Yeni nesil serumlar anti aging ve altın parçacıkları ile bir araya gelerek cilt için harika bir birleşim sağlamış oluyor.

Yerli kozmetik firmalarından olan Sinoz anti aging ve altın parçacıklarını altın serum , altın göz çevresi serum ürünleri ile birleştirip cilt için altın ürünler üretti

Etiketler altın göz çevresi serum altının faydaları altın serum

Yukarı Çık