Aydınlık Bir Yüz İçin Leke Giderici Yüz Serumu

Aydınlık Bir Yüz İçin Leke Giderici Yüz Serumu 01 Şubat 2021

Yüz serumlarının pek çok faydası bulunmaktadır. Özellikle cildi nemlendiren, sivilce oluşumunu engelleyen ve cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olan serumlar, cilt lekelerinin giderilmesini de sağlar. 20’li yaşlardan itibaren kullanmaya başlayabileceğiniz cilt serumları sayesinde daha sağlıklı, parlak ve cilt sorunlarından arınmış bir cilde sahip olacaksınız.

Pek çok kişi ise ciltte oluşan lekelerden ve cildin mat görünümünden şikayetçidir. Fakat bu durumların çözümü çok kolay. Hem aydınlık hem de lekelerinden arınmış bir cilde sahip olmak istiyorsanız, Sinoz %10 C Vitamini serumu tam size göre. Cildinizdeki mat görünümü giderecek ve cildinizin parlak, aydınlık ve sağlıklı bir görünüme sahip olmasına yardımcı olacak olan Sinoz C Vitamini Serumu aynı zamanda cildinizdeki renk dengesizliklerini eşitleyecek ve cildinizdeki kırışıklıkları gidermeye yardımcı olacak.

İçeriğindeki %10 oranındaki C vitaminine ek olarak, B3 vitamini, mandalina kabuğu özü ve hyalüronik asit içeren Sinoz C Vitamini Serumu aynı zamanda cilt üzerinde yer alan ince çizgilerin görünümünü de azaltabilir. Böylelikle daha sıkı ve genç görünümlü bir cilde merhaba demiş olursunuz.

Aynı zamanda cildin zararlı güneş ışınlarına karşı daha dayanıklı olmasını sağlayan C Vitamini Serumu, ciltteki koyu renkli cilt pigmenti olan melanin üretimini yavaşlatır ve ciltteki renk dengesizliklerini gidermeye, cilt tonunu eşitlemeye, cildi daha parlak ve aydınlık bir hale getirmeye yardımcı olur.

İçeriğindeki hyalüronik asit sayesinde cildinizi nemlendiren C Vitamini serumu, cildinizi daha esnek ve sağlam bir hale getirir. Dermatolojik olarak test edilmiş olan içeriği sayesinde kusursuz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacak olan Sinoz C Vitamini Serumu, vitamin serumları içerisinde sektörde en çok tercih edilen serumdur. Siz de Sinoz C Vitamini Serumu ile cildinizi baştan yaratmaya ve kusursuz bir görünüme sahip olmaya ne dersiniz?

Sinoz C Vitamini Serumu Nasıl Kullanılır?

Sinoz C Vitamini serumunu günde iki kez uygulayabilirsiniz. Gündüzleri makyaj yapmadan önce uygulayabileceğiniz C Vitamini Serumunu geceleri tamamen temizlenmiş cildinize uygulayabilirsiniz. Göz ile temasından kaçınmanız gereken C Vitamini Serumunu ilk uyguladığınızda yüzünüzde ısı artışı hissedebilirsiniz.

Düzenli olarak kullanımında cilt lekelerinde azalma ve cildi aydınlatma gibi özelliklerini fark edeceğiniz Sinoz C Vitamini Serumu sayesinde yenilenmiş, capcanlı ve parlak bir cilde sahip olmaya hazır olun. Cildinizin alerjik hassasiyeti olup olmadığını test etmek için ilk önce bileğinizin iç kısmına uygulayarak test edin.

Sinoz C Vitamini Serumu Fiyatı

Ciltteki renk tonu eşitsizliklerini dengeleyen, cilt lekelerini gideren ve cildinizi nemlendiren 30 ml Sinoz %10 C Vitamini Serumunun fiyatı 159,90 TL’dir. İkili paket almak isterseniz bu fiyat 319,80 TL olacakken üçlü pakette 479,70 TL olacaktır. Piyasada bulabileceğiniz en uygun ve en etkili C Vitamini serumlarından biri olan Sinoz C Vitamini Serumu sayesinde cilt sorunlarınızdan kurtulacak ve göz alıcı bir cilde kavuşacaksınız.

Etiketler aydınlatıcı krem cilt aydınlatma aydınlatıcı leke kremi

Yukarı Çık