SİNOZ KOZMETİK’TEN CİLT BAKIM RUTİNİNİZE EŞSİZ BİR ÜRÜN

glow tonik

Cildinizi sabah ve akşam etkili bir şekilde temizlemek cilt bakımının en önemli adımlarından biridir. Yeni Sinoz Glow Tonik, cildinizi kurutmadan ve soymadan, içeriğindeki yüzde 5 Glikolik asitle peeling etkisi yaratarak, derinlemesine temizliyor ve cilt tonunuzu eşitlerken anında parlak bir cilt görünümü sağlıyor. Sinoz Kozmetik tarafından geliştirilen Glow Tonik, içerdiği Aloe Vera, Ginseng ve Niasinamid gibi bileşenlerle cildinizi besliyor, yeniliyor, ölü derilerden arındırıyor ve gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Güçlü formülü ile cilt dokusuna pürüzsüz görünüm kazandırmaya ve eşit bir cilt tonu sağlamaya yardımcı olan Sinoz Glow Tonik, gözenek görünümünü azaltırken, sebumu dengeliyor ve akne oluşumunu da önlüyor. Cilt bakım rutininin vazgeçilmezi olan Sinoz Glow Tonik, uygulama sonrası cildi canlandırarak, muhteşem bir ışıltı kazandırıyor.

Çözüme yönelik cilt bakım ürünleriyle öne çıkan Tüketici Kalite Ödüllü Sinoz Kozmetik ürün ailesine, online alışveriş siteleri ve Watsons, Gratis ve Rossmann gibi seçkin kişisel bakım marketlerinden ulaşabilirsiniz.